Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Nikomu nie polecam tam jechać.
Np. przy wymianie oleju "serwisowego" połowę spuszczają z auta a resztę zalewają nowym.
Każdy płaci normalnie jak np. za 4 litry a nowego oleju ma 2 litry.
To samo tyczy się tarcz,klocków lub wycieraczek. Nie problem zamienić z auta do auta.
Na szczęście nigdy tam nie byłem ze swoim autem i nie pojadę ale Piotrków jest tak małym miastem,że w zasadzie każdy o każdym wie.

Spoiler

Jedź do Dobronia :) Juz nawet nie chce mi sie pisac o Zimnym w Piotrkowie ( mam na mysli serwis ). 

Edytowano przez yunior81

Skoro ma takie złe opinię to na pewno nie pojadę... A w tym Dobroniu to można przez jakieś szyby patrzeć co robią przy aucie?  Czy jest tak jak u Zimnego że wprowadzą auto i nie można nawet popatrzeć przez okno co robią...

Widziałem że Machudera jest spoko serwisem , że można patrzeć przez szklane drzwi co robią i nie ma zastrzeżeń co do ich pracy...

Machudera jest OK. Jak chcesz bardzo do Zimnego, to możesz pojechać w Łodzi na Legionów - mają tam blacharnię, ale przegląd też można zrobić.

Może nie jest to wersal, ale możesz sobie stać przy aucie bez problemu. No i możesz mnie tam spotkać czasami :) jak chłopaki nie dają rady.

Edytowano przez Enriquez

W Dobroniu stoisz sobie przy samochodzie i nikt ci uwagi nie zwroci. Nie robia tez problemu jak masz swoje graty. 

@Enriquez nie zależy mi szczególnie za Zimnym, po prostu chce oddać auto do pewnego serwisu, żeby wszystko było zrobione tak jak powinno. To że Ty dajesz radę to wiem :), bo wyłączałeś mi Start/Stop, zmieniałeś kodowanie na ledy w przeciwmgielnych + podświetlanie rejestracji no i leaving/coming home przełączyłeś na przeciwmgielne. Napisz mi proszę czy da radę VCDS-em całkowicie wyłączyć ESP, bo przy procedurze startu wcina się elektronika...
@yunior81 dzięki wielkie za odpowiedź.

Jak będziesz jechał do Dobronia to wal śmiało do Sebastiana Ziętali ( doradca serwisowy ).

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team