Skocz do zawartości

Octavia

Rekomendowane odpowiedzi

ZIMNY AUTO Piotrków Trybunalski

ul. Wojska Polskiego 102
97-300 Piotrków Trybunalski
Tel. 44 645 22 43
ZIMNY AUTO Spółka z o.o. - oddział Piotrków Trybunalski - ŠKODA

Kupiłeś, serwisowałeś Škodę Octavia w tym ASO? Podziel się z nami swoją opinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie polecam tam jechać.
Np. przy wymianie oleju "serwisowego" połowę spuszczają z auta a resztę zalewają nowym.
Każdy płaci normalnie jak np. za 4 litry a nowego oleju ma 2 litry.
To samo tyczy się tarcz,klocków lub wycieraczek. Nie problem zamienić z auta do auta.
Na szczęście nigdy tam nie byłem ze swoim autem i nie pojadę ale Piotrków jest tak małym miastem,że w zasadzie każdy o każdym wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

 

Jedź do Dobronia :) Juz nawet nie chce mi sie pisac o Zimnym w Piotrkowie ( mam na mysli serwis ). 

Edytowane przez yunior81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma takie złe opinię to na pewno nie pojadę... A w tym Dobroniu to można przez jakieś szyby patrzeć co robią przy aucie?  Czy jest tak jak u Zimnego że wprowadzą auto i nie można nawet popatrzeć przez okno co robią...

Widziałem że Machudera jest spoko serwisem , że można patrzeć przez szklane drzwi co robią i nie ma zastrzeżeń co do ich pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machudera jest OK. Jak chcesz bardzo do Zimnego, to możesz pojechać w Łodzi na Legionów - mają tam blacharnię, ale przegląd też można zrobić.

Może nie jest to wersal, ale możesz sobie stać przy aucie bez problemu. No i możesz mnie tam spotkać czasami :) jak chłopaki nie dają rady.

Edytowane przez Enriquez (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enriquez nie zależy mi szczególnie za Zimnym, po prostu chce oddać auto do pewnego serwisu, żeby wszystko było zrobione tak jak powinno. To że Ty dajesz radę to wiem :), bo wyłączałeś mi Start/Stop, zmieniałeś kodowanie na ledy w przeciwmgielnych + podświetlanie rejestracji no i leaving/coming home przełączyłeś na przeciwmgielne. Napisz mi proszę czy da radę VCDS-em całkowicie wyłączyć ESP, bo przy procedurze startu wcina się elektronika...
@yunior81 dzięki wielkie za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team