Skocz do zawartości

Szczęście ? Policyjna kia V6 dała mi szansę ;p


Mateusz969

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem szczęście ,albo panowie policjanci nie mieli ochoty mnie zatrzymywać :)

Podlatując im za dupę, myślałem że to krawaciarz który będzie chciał trochę poszaleć swoim V6 ;p

Zorientowałem się dopiero jak ich wyprzedzałem... Kamery wewnątrz i białe czapki.

Szybko ochłodzili moje zapędy po wyprzedzeniu ;p

Zobaczcie,jak mnie przyblokowali a później nie schodzili mi ze zderzaka, trzeba było się toczyć 60 w zabudowanym :)

W załączniku 2 filmy.tzn.ciągłość

 

Edytowane przez Mateusz969 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie jeżdżę do roboty A1. Mam okresy, że jest pełen ogień, ale są też czasy, że jeżdżę normalnie, no powiedzmy 160.

Kiedyś jadę sobie 2,20pln i mijam grupę maruderów. Z grupy maruderów wyłania się szara insignia bez ksenonów. Z racji różnicy prędkości rzędu 100km/h udało mi się znacznie odskoczyć, choć insignia zwiększała swoje rozmiary w lusterku dość dynamicznie. Na szczęście czujne oko od razu wyczaiło podstęp i od razu noga zdjęta z pedału. Dzięki temu jak mnie doszli to miałem 150 na liczniku. Popatrzyliśmy na siebie, oni zwolnili do tych swoich patrolowych 120 a ja poszedłem dalej swoim tempem.

Jaki z tego wniosek? Na autostradzie warto jeździć 200+. Jak się w porę kapniesz, to unikniesz mandatu :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak kierowca radiowozu nieoznakowanego ale jak ja byłem szoferem komendanta ŻW to dostałem w glacę za takie przekraczanie osi jezdni w dodatku zaznaczonej białą farbą. Podwójna ciągła też była przekroczona, tak więc 100 zł samomandatowania się.

To jest dramat, w 0:40 auto jedzie z przeciwka a ten w połowie przeciwległego pasa, na początku drugiego filmu tnie zakręt na podwójnej ciągłej. Chyba za bardzo nie chciał dać po sobie znać, że jest policjantem ... albo pisał SMS-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enriquez  no to ja niestety co do insigni na s1 w Radomsku dalem się złapać 500 i 10pkt.  W padający deszcze na 100 miałem 156. 

@Namo dziś w pracy gadaliśmy na temat mojego filmu. Doszliśmy do wniosku ze chcieli mnie zdenerwować (podpuścić) ,żebym ich rąbnął na podwójnej ciągłej albo w terenie zabudowanym żeby mi zawinąć prawko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mateusz969 napisał:

chcieli mnie zdenerwować (podpuścić)

Pewnie zauważyli u Ciebie wideorejestrator jak ich wyprzedzałeś i postanowili nie kontynuować prowokacji bo mogło by się to skończyć kontrą.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Enriquez napisał:

Ja codziennie jeżdżę do roboty A1. Mam okresy, że jest pełen ogień, ale są też czasy, że jeżdżę normalnie, no powiedzmy 160.

Kiedyś jadę sobie 2,20pln i mijam grupę maruderów. Z grupy maruderów wyłania się szara insignia bez ksenonów. Z racji różnicy prędkości rzędu 100km/h udało mi się znacznie odskoczyć, choć insignia zwiększała swoje rozmiary w lusterku dość dynamicznie. Na szczęście czujne oko od razu wyczaiło podstęp i od razu noga zdjęta z pedału. Dzięki temu jak mnie doszli to miałem 150 na liczniku. Popatrzyliśmy na siebie, oni zwolnili do tych swoich patrolowych 120 a ja poszedłem dalej swoim tempem.

Jaki z tego wniosek? Na autostradzie warto jeździć 200+. Jak się w porę kapniesz, to unikniesz mandatu :)

znajomy policjant jezdzil po a1/a4 w insigni, teraz maja bmw
mowi, ze insignie straszny ponton, boja sie tym jechac >200, hamulce najtansze itd, a nagrywarka nie jest full hd jak w uwaga pirat i jak jest chujowa pogoda to niczego nie widac, generalnie mozna uciekac bo i tak cie nie dogonia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anomal i właśnie to był mój błąd. Tak lało na dworze ze dałem im dokumenty przez szybę,później podpisałem mandat i tyle mnie widzieli. A mogłem iść zobaczyć nagranie, i jeśli nie widać tablic mogłem się wyprzeć tego... Mądry Polak po szkodzie :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team