Skocz do zawartości

Octavinho

Rekomendowane odpowiedzi

Też na to liczę, w poniedziałek zakładam boxa zmierzą przed i po więc zobaczymy. A masz może wykres do pokazania?
U mnie w garażu też gdzieś na końcu jest wykres 1.8 i też był ładny bonusik ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już zainstalowanego Boxa VTG i wykres z hamowni. Niestety fabryka nie dała nic ekstra więc cyferkami jestem trochę rozczarowany. Za to jeżeli chodzi o wrażenia z jazdy, to jest niebo a ziemia. Nowy samochód, zupełnie inna reakcja na gaz, ciągnie żwawo od samego dołu. Generalnie jestem super zadowolony, bo takiej różnicy spodziewałbym się dopiero po programie.

SKODA OVTAVIA 1.8TSI 180KM NA 206KM BOX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To VTG tak hamuje żeby otrzymać katalogową wartość. Jakbyś pojechał na inną hamownie, np. do Witka z R-Performance to byś miał ok. 200KM.

Miałem to samo. U mnie wyszedł wynik 230 (seria 220). Gość był pewnie przekonany, że hamuje CHHA, a nie CHHB i taki lekko zdziwiony, że jednak dali bonusa. U Witka wyszło 249KM i auto jeździło jakby tyle miało, a nie 230. Także VTG to firma, której należy unikać. Podobnie z KrematoremMocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maliniak napisał:

To VTG tak hamuje żeby otrzymać katalogową wartość. Jakbyś pojechał na inną hamownie, np. do Witka z R-Performance to byś miał ok. 200KM.

Miałem to samo. U mnie wyszedł wynik 230 (seria 220). Gość był pewnie przekonany, że hamuje CHHA, a nie CHHB i taki lekko zdziwiony, że jednak dali bonusa. U Witka wyszło 249KM i auto jeździło jakby tyle miało, a nie 230. Także VTG to firma, której należy unikać. Podobnie z KrematoremMocy.

Podjedź teraz i powiedz, że chcesz sprawdzić czy auto trzyma serie :D

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stąd taki wynik.

Trzeba było przy założeniu że nie chcesz softu- załozyc box Dimsportu, JB4 byłoby korzystniej i efektywniej.

Co do poprzednich wypowiedzi- podjedz na inną hamownie i sprawdz wynik

Edytowane przez Roberto795 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, może ktoś polecić firmę która ma doświadczenie w montażu boxow jb4 najlepiej okolice Warszawy? A może robił już ktoś modyfikacji do rs245? Swoją droga w serii takiej octavi wychodzi 255 kucy i 395 Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team