Skocz do zawartości

BraWo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam problem, który zrodził się  po obejrzeniu zamówionego prze zemnie auta. VRS stoi i czeka na mnie u Dealera ale brakuje mu RELINGÓW DACHOWYCH, które wg. mojej wiedzy opartej na cenniku SĄ STANDARDEM dla wersji VRS 245 KOMBI

LINK do cennika: http://az749841.vo.msecnd.net/sitesplpl/alv1/27057a83-d291-4747-87ce-7562018290b2/cennik_octavia_rs-rs245_2018.653c760a3abba6ccf57d78c440e7ffac.pdf

Zakładka FUNKCJONALNOŚĆ

Czarne lakierowane relingi dachowe (wyłącznie dla Combi) 300 /  (to kółko jest wypełnione na czarno = STANDARD)

czy spotkał sie ktoś z Was z taką sytuacją ??? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Namo napisał:

RS 245 FL kombi nie ma relingów w standardzie, tylko RS 230 FL ma czarne bez dopłaty.

Sprawdź proszę cennik w którym jest namalowane: CZARNE LAKIEROWANE RELINGI DACHOWE dla VRS 245 i czarna kropa jak byk = standard

Edytowane przez BraWo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zgadza się, jest do wyboru w konfiguratorze jednak powinno być to inaczej sformułowane, jako OPCJA USUŃ bo w cenniku jest jako standard i jeśli ktoś sobie nie życzy poprostu klika usuń relingi. Dla mnie to zupełnie nie jasne, Coś co jest w standardzie w cenniku staje sie wyborem w konfiguratorze na stronie

Edytowane przez BraWo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LEMUR napisał:

@BraWo ale jeżeli ktoś przy się nim przy zakupie sugerował, powinnien jaloś "wyszarpać" od sprzedawcy efekt "zadowolenia" ;-) 

Relingi dodają auto sporo drapieżności i funkcjonalności. Nie wyobrażam sobie posiadać auta bez nich. Poprzedniego Roomstera też zamawiałem z relingami i "dokładali" mi w ASO bo ktoś gdzeiś sie machnął. Identyczna sytuacja może mieć miejsce i tu. Jest sens montażu tego w ASO ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Zaczyna się powoli jazda z autem. Dealer odwołuje się do cennika gdzie jak WÓŁ wpisane jest, że relingi są STANDARDOWĄ OPCJĄ nie wymagająca potwierdzania przy zamawianiu czy innych specjalnych dodatkowych zabiegów.  

SAP przyjęła zgłoszenie z mojej strony i prześle mi na maila protokół reklamacyjny - czekam nadal

Dealer chce montować (ściągać tapicerkę, wiercić 8 otworów i kleić do dachu) - nie godzę się na to

Ja chcę pojazd fabrycznie skonfigurowany wg. mojego pomysłu i nie wyobrażam sobie grzebania i wiercenia wiertarą w dachu nawet w białych rękawiczkach

Jestem w stanie zaakceptować samochód bez relingów ale pod warunkiem sporej obniżki ceny auta. Wiem, że jest specjalny cennik dla pracowników ASO Skoda i można mieć rabat o jakim może pomarzyć przeciętny Kowalski. Uważam, że takie załatwienie sprawy będzie FAIR dla każdej ze stron.

Ja jestem nikt w porównaniu do SKODA Auto ale jako klient mam też swoje prawa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, BraWo napisał:

Dealer chce montować (ściągać tapicerkę, wiercić 8 otworów i kleić do dachu)

To w dachu nie ma technologicznych gotowych miejsc pod montaż relingów jak t było w Octavia 2? Jesteś pewien, że trzeba wiercić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Namo napisał:

To w dachu nie ma technologicznych gotowych miejsc pod montaż relingów jak t było w Octavia 2? Jesteś pewien, że trzeba wiercić?

http://allegro.pl/dach-5e0-5e9-octavia-3-iii-kombi-2014-rok-i6902048065.html#imglayer

no jak widać niestety nie ma otworów technologicznych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Namo napisał:

A taki Thule Rapid System 754 by Cię nie satysfakcjonował? Półtora tysiąca taki bagażnik kosztuje i nie potrzeba relingów.

Wiem Namo, widziałem ale to są półśrodki, do sedanów hatchbacków. Pomysł fajny ale nic nie zastąpi oryginału

Najwyżej zamówię 2 egzemplarz i poczekam te 2-3 miechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Brak relingów w RS 245
10 minut temu, Namo napisał:

Wklej tu konfigurację tej RS 245 co stoi na placu :-) Może dogadam się dealerem.

http://cc-cloud.skoda-auto.com/CarCard/107904046

widać cosik ?

a tu fotosy z artykułu, widać jak moze wygladać VRS 245 bez relingów:http://motoryzacja.interia.pl/samochody-nowe/testy/news-rs-245-najszybsza-octavia-w-historii,nId,2429856

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team