Skocz do zawartości

BraWo

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, BraWo napisał:

dach panorama

Te belki niech Ci dadzą, zimówki i koszulkę-polo gratis z logo Skoda, ile razy w roku wozisz coś na dachu? Chyba, że częściej jak 2-3 to można myśleć o nowym zamówieniu. Ja bym brał jeździł, zrobisz jak uważasz.

4 godziny temu, BraWo napisał:

pomysł z czarnym spoilerem

Ciekawe czy jest odkręcywalny, dać do malowania na czarny z brokatem jak na lusterkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kombi bez relingów to jak zegarek bez bransolety. Pokazuje czas, możesz go nosić w kieszeni ale to nie to samo. Kombi bez relingów jest trochę bez sensu bo ani nie wygląda, traci na użyteczności bo duży bagażnik też jest w lifbacku więc po co kombi bez relingów. Ale co ja się znam, jeżdżę dopiero piątym kombi i zawsze z relingami:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie po to zamawiałem to KOMBI, że oprócz motoryzacji jestem miłośnikiem jazdy rowerem szosowym. Następne wakacje miały być typowo rowerowe: Chorwacja, Włochy i/lub południe Francji. Do bagażnika miała wpaść moja szosa + kilka toreb/plecaków a na dach box z innymi szpejami. Z wożenia rowerów na haku wyleczyłem się po dużej ulewie w trasie prawie 250km, rower doprowadzałem do ładu 2 dni!!! Zatem miejsce szosy w bagażniku. Wiem, na co dzien nie potrzebuję relingów ale tak jak wspomniał Wojti2, prócz względów praktycznych są tez wizualne, po prostu mnie się podobają te relingi i już. Znam siebie i wiem, że będę patrzył na auto i będę sie wkurzał że ich brakuje. 

Odpuszczam boksowanie się ze SAP, ja nie jestem właścicielem auta i nie będę dochodził swoich praw przed nimi, niech się tym zajmie DEALER i jego dział odpowiedzialny za takie kontakty.

Auto nie jest zgodne z zamówieniem i moim zdaniem SAP powinna zabrać auto od Dealera z placu (zrobić z niego auto prasowe) a ja otrzymać to co pierwotnie zamawiałem + jakieś gratisy za kłopoty i stracony czas.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BraWo napisał:

SAP powinna zabrać auto od Dealera z placu (zrobić z niego auto prasowe)

Na pniu się sprzeda z placu, gdyby nie brak DSG to bym się koło niej kręcił.

@BraWo a tak przy okazji, jak będziesz przy tym aucie. Weź sprawdź proszę jak nisko da się zglebić auto tym DCC, zdjęcia starczą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, az tyle to niee. na sklepie Skody koszt kpl to 6000pln

I nie do końca tak to wygląda bo 2000pln muszę wyłożyć z własnej kieszeni ale za to praktycznie równowartość tej kwoty mam do wyboru z doposażenia skody w rożne przydatne mniej lub bardziej gadżety.

Relingi i tak założę tylko kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze swojego tematu w "GARAŻ" ale jak przyjdzie na to czas to pewnie we wrześniu założę. 

Tak na szybko po zrobionych przez 2 dni 250km tu i tam. Auto mnie zachwyca, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie mogę go kręcić powyżej 4000 tyś ale i do tych prędkości obrotowych dzieje się sporo :) Nie ma takiego "kopnięcia" jakie mają kręcone TDI ale za to równo ciągnie i efekt przyspieszania trwa 3x dłużej. Spalanie obecnie to okolice 10L co mnie cieszy bo w trasie spokojnie spadnie do 8,5. Kolor + czarne dodatki robią efekt WOW. Wnętrze szczególnie wieczorem to kolejny efekt WOW, fotele, kierownica i wykończenie wnętrza znów WOW. Bagażnik połyka dosłownie wszystko co do tej pory woziłem w Roomsterze z ogromnym zapasem. Dach panoramiczny super sprawa. Zawieszenie DCC robi swoje :)

Wydech nie strzela ale lekko burczy. Dokręcenie do ok 3500-4000 i gwałtowne spuszczenie nogi z gazu powoduje takie fajne "sapnięcie" lekko ale wyraźnie to słychać i to nie jest dźwięk z głośników generatora!

Panowie jestem bardzo zadowolony z zakupu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team