Skocz do zawartości

Reklamy dla niezalogowanych

Recommended Posts

Reklamy dla niezalogowanych

@daniel_gw namówiłeś mnie.
Z poprzedniczki byłem zadowolony jak za cene którą zapłaciłem... to może z tą będzie podobnie.

263zł z karta 64GB (bez gps)
Zamowiłem w niedziele, we wtorek już miałem kuriera DHL

210,37 zł 33%OFF | 70mai Pro Dash Cam English Voice Control Smart Car DVR 1944PHD Dash Car Camera Parking Monitor 140 FOV Night Version
https://s.click.aliexpress.com/e/2z8bVtIfv

d9780c673f0ed8f36d5abbbf889281ce.jpg

@mcq Zaciekawiłeś mnie tą kamerką... Chciałem teraz kupić Viofo A129, jak byś zdał opinie i pliki z nagarnia dzień/noc bylbym wdzieczny. Może się okazać że to tańszy i porownywalny , a może i lepzzy konkurent 🙂

Zobaczymy, bardzo wymagający to nie jestem, nie przepadam za ogólnym nagrywaniem. Staram się być wyrozumiały dla innych kierowców, gdyż sam święty nie jestem ;)... ale jak ma mi to pomóc skrócić czas rozwiazania jakiegoś problemu.

Kamera zamontowana, w mojej ocenie prezentuje się nieźle bo widać ją możliwie najmniej tak z zewnątrz, jak i od strony kierowcy. Na tym wlaśnie mi zależało.

Parametry ma lepsze od poprzedniej, więc powinno być ok. Nie porowywałem jej z żadną inną ;)

Muszę pokopać czy można ją zupelnie wyciszyć tak jak zrobiłem z tamtą 70mai.

Fajnie, że można ją szybko zdjąć z szyby.

Nie dopatrzyłem się opcji wrzucenia aktualnego nagrania do tych nie do nadpisania za pomoca przycisku.. tylko te po wzbudzeniu od wstrzasu tam trafiają.. Słabo, lecz do przeżycia.d47a76d8d9e57d618b4b8b1e068c7f61.jpg75eff261ee1807e68449aa24e09b8f61.jpg046268df7d8329d512676ebc0224d1bb.jpg

Też taką kupiłem, jak podłączyłeś zasilanie?

Znalazłem takie zasilacze z OBD, https://www.ebay.com/itm/OBD-II-Mini-USB-Micro-Smart-Charger-Adapter-Cable-5V-Camera-GPS-DVR-Navigation-/112596061088?_ul=DK

wydaje mi się że to będzie idealne pod kamerkę. Prąd jest cały czas, nic nie grzebiesz w elektryce nie martwisz się o gwarancję. Wkladasz wtyczkę i masz prąd.  Myślicie że to dobry pomysł? 

Dnia 12.06.2019 at 23:05, mcq napisał:

Zobaczymy, bardzo wymagający to nie jestem, nie przepadam za ogólnym nagrywaniem. Staram się być wyrozumiały dla innych kierowców, gdyż sam święty nie jestem ;)... ale jak ma mi to pomóc skrócić czas rozwiazania jakiegoś problemu.

Kamera zamontowana, w mojej ocenie prezentuje się nieźle bo widać ją możliwie najmniej tak z zewnątrz, jak i od strony kierowcy. Na tym wlaśnie mi zależało.

Parametry ma lepsze od poprzedniej, więc powinno być ok. Nie porowywałem jej z żadną inną 😉

Muszę pokopać czy można ją zupelnie wyciszyć tak jak zrobiłem z tamtą 70mai.

Fajnie, że można ją szybko zdjąć z szyby.

Nie dopatrzyłem się opcji wrzucenia aktualnego nagrania do tych nie do nadpisania za pomoca przycisku.. tylko te po wzbudzeniu od wstrzasu tam trafiają.. Słabo, lecz do przeżycia.d47a76d8d9e57d618b4b8b1e068c7f61.jpg75eff261ee1807e68449aa24e09b8f61.jpg046268df7d8329d512676ebc0224d1bb.jpg

Możesz wrzucić filmik jak to dokładnie montowałeś ? 🙂

W zestawie jest zasilacz do gniazda zapalniczki, gniazdko zapalniczki zrobiłem sobie dodatkowe przy skrzynce bezpieczników z użyciem przejściówki(baypass).
Kabelek normalnie schowalem w uszczelce slupka a potem pod podsufitkę.. nic nie zdejmowałem.

Ok, dzięki za info 🙂 zasilanie masz stałe czy wraz z zapłonem ? Chodzi mi o to jak zachowuje się funkcja Parking w tej kamerce 

Po zaplonie mam, więc sam jestem ciekawy ;) Mam to przepiac ale ciągle nie mam kiedy