Skocz do zawartości

Sławek z BMW M2 w Tychach


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Maliniak napisał:

poznać prawdziwy powód

jak pisze Sławek

Cytat

Jadąc krajową jedynką na odcinku prostym i bez ograniczeń, jedzie sobie czerwona Panda lewym pasem. Bardzo mocno podkreślę - Panda i lewy pas. Czego się wszyscy domyślacie, prawy pusty. Wyprzedziłem delikwenta prawym, wjechałem na lewy, mrugnąłem stopem żeby się obudził i tyle. Patrzę w lusterko, a tam kierowca Pandy zajęty rozmową z telefonem przy głowie spanikował, nacisnął hamulce do oporu i zapewne tutaj będzie nasza największa niezgoda. Wersja kierowcy Pandy (z tego co krzyczał do mnie) - jechał 140, a ja wjeżdżając przed niego chciałem go zabić. 

Wersja moja - mam tam jakieś rejestrowanie trasy na GPSie. Na lewym miałem ok ~120 (i dogoniłem Pandę jadąca 140), po czym moja prędkość nie spadła poniżej 100 na tymże lewym pasie. Reszta jest na filmie.

de0JgBE.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ten nasz kraj.... taki piękny ;)

Nie raz mi "frustrat" jeden z drugim zajechał drogę doprowadzając do niebezpiecznej sytuacji, ale w najgorszym wypadku pokazałem gościowi gestem puknięcia się w głowę co sądzę o jego zachowaniu na drodze. Przykład z filmu to czynna napaść na innego człowieka i nic tego nie usprawiedliwia. Od wymierzania kary jest policja i sądy. Kierowca pandy miał szczęście że nie trafił na 2 metrowego łysego Sebe, bo uderzając do Bety miał na to duże szanse. Swoją drogą łatwiejszy dostęp do broni oraz brak kary za obronę konieczną skutecznie zniechęciłby takich patoli do działania.

Edytowane przez bolo81 (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bolo81 napisał:

dostęp do broni

W Teksasie jakby tym w ten sposób zapukał komuś w boczną szybę to kierowca otworzyłby wystrzałem z dwururki.

5 godzin temu, Maliniak napisał:

jadą furami z zestawami głośnomówiącymi, ale ich nie używają

Też mnie to rozwala, stoi takie BMW X6 na skrzyżowaniu za pół miliona a kierowca z telefonem przy uchu. Może ma dwa albo więcej telefonów, obmyśliwałem ostatnio z żoną.

10 godzin temu, bolo81 napisał:

trafił na 2 metrowego łysego Sebe

Mógł na takiego Sebę trafić i do końca życia by był karmiony rurką.

O mało nie zginął w tej Pandzie z telefonem przy uchu to jeszcze z niej wyskoczył szukać przeznaczenia. Myślicie, że ludzie są głupi? Nawet nie wiecie jak bardzo :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, osobiście uważam, że takie wjeżdżanie i "budzenie" światłami stopu jest słabe. I cholernie niebezpieczne. Jeśli typ pandą (pisownia z małej litery nie przypadkowa :) ) się wlecze lewym pasem, to albo jest burakiem (wtedy nic na niego nie pomoże), albo zajęty czymś innym (i wtedy lepiej omijać, niż uczyć "kultury").
Jednakowoż i tak współczuję uszkodzonej bety

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prawda zawsze leży po środku... obojętnie kto co mówi i napisze...  wkur...m się jak ktoś gada prze tel, pisze esa itp i jedzie na lewym.. 

Co do wpisu Sławka o drodze bez ograniczeń to mam nadzieję tylko że miał na myśli odcinek przed Tychami od Pszczyny lub PRZED Tychami od Kato bo wjazd do Tychów z odcinka z nagrania jest przez całą długość ograniczony do 70 a w kilku nawet miejscach do 50 bo lipa budowlana wyszła.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 10.10.2017 at 21:23, kenorb napisał:

Prawda zawsze leży po środku... obojętnie kto co mówi i napisze...  wkur...m się jak ktoś gada prze tel, pisze esa itp i jedzie na lewym.. 

Co do wpisu Sławka o drodze bez ograniczeń to mam nadzieję tylko że miał na myśli odcinek przed Tychami od Pszczyny lub PRZED Tychami od Kato bo wjazd do Tychów z odcinka z nagrania jest przez całą długość ograniczony do 70 a w kilku nawet miejscach do 50 bo lipa budowlana wyszła.... 

Sorry, że nieco z tematu zejdę ale zastanawia mnie co by było gdyby idioci w UE-SSR wprowadzili nakaz posiadania systemu rozpoznającego znaki i ograniczającego prędkość w Polsce przy takich sytuacjach ze znakami :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team