Skocz do zawartości

AMD Auto Centrum Sp. z o.o. kontakt i opinie


Octavia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

co prawda necro-posting ale jako, że przypadkiem tu trafiłem to tak:

Zakup - plusy:
w maju odebrałem swoją w Radomiu i bardzo fajnie załatwiają formalności związane z rejestracją, szczególnie jeśli nie jesteś z Radomia.
U mnie podpisanie umowy i odbiór był tego samego dnia a nie jak u innych, że dziś umowa a za 2 dni blachy i odbiór. Umowę leasingową podpisałem w momencie odbioru.
Ciężko mi powiedzieć o doradzaniu klientowi bo przyszedłem z gotową konfiguracją i nawet paroma ofertami od konkurencji. Skończyło się na tym, że wyrównali mi cenę. Plus za pomoc w ogarnięciu tematu opcjonalnych lamp tylnych. nie było ich wtedy w polskim konfiguratorze a w cenniku było to opisane jako "podświetlenie tablicy rejestracyjnej" za 600pln (totalna bzdura oczywiście). W innych salonach z pełnym przekonaniem mówili, ze faktycznie chodzi o dwie diodki LED przy tablicy za te 6 stów a Pan Piotr (trochę przeze mnie przyciśnięty przyznam) zalogował się przy mnie do systemu serwisowego i faktycznie zobacyzł, że są możliwe 2 typy tylnych lamp po czy już sam doszedł do tego jaki kod konfiguracji trzeba by to zamówić i ta zrobił zanim trafiło to do konfiguratora.

Zakup - minusy:
mają straszny przemiał samochodów więc nie ma co liczyć na upust jak się z ulicy przyjdzie bo nie mają na to parcia. Jak przyjdziesz z upustem konkurencji jak ja zrobiłem to prędzej.
Do tego, chyba mają za duży przemiał bo nie wyrabiają trochę organizacyjnie - nie ma co liczyć na proaktywną komunikację. Zawsze ja musiałem wysłać 2-3 maile, wkurzyć się i zadzwonić albo pójść osobiście by cokolwiek uzyskać ale z tego co wiem to nie jest to wyjątek jeśli chodzi o salony samochodowe.
Chyba największą wtopą było dla mnie to, że najpierw dostałem info, że odbiór w tygodniu X a jak już się szykowałem by po samochód pojechać (na co dzień nie siedzę w Radomiu) to przyszło info, że jednak pomyłka w papierach i będzie 2 tyg później.


Serwis:
Swojej jeszcze nie miałem okazji oddawać natomiast rodzice kupili o serwisują O2FL w AMD i jest w miarę nieźle ale bez rewelacji. Jak ktoś szuka ASO gdzie go dopieszczą to nie tutaj - tutaj robią masówkę, dobrze ale masówkę.

Na plus:
Ojciec ma 1.4 CAXA czyli model z ryzykownymi napinaczami. Zaczęło mu chrobotać niecały rok po zakupie. Zgłosił do ASO, zostało na noc i ustalili, że jest ok ale ... przy następnej wymianie oleju wymienili my te napinacze i tak o czym nawet nie powiedzieli ale przynajmniej za free i ślad w papierach został a chrobotanie ustało. Dziwna polityka ale generalnie na plus, że nie olali sprawy całkiem

Na minus:
Ojciec miał zgrzytanie przy wrzucaniu w manualu 2go biegu z 1ki. ASO uznało, że problemu nie ma. Żeby na razie nie wymieniać synchronizator biegu z ojcem uznaliśmy, żeby zaryzykować wymianę oleju w skrzyni (7 lat z czego 85% po mieście zrobione, na pewno nie zaszkodzi). Odp ASO? W tych skrzyniach się nie wymienia oleju... także ten.
Dopiero jak znalazłem instrukcję serwisową, opisałem ojcu co i jak i wydrukowałem skany to uznali, że "faktycznie jest taka możliwość ale nigdy tego nie robili". Finalnie olej zmienili ale fakt, że ASO nie wie, że się w ogóle da (a co za tym idzie nie wie jak) i nawet nie rzucili okiem do systemu nie napawa optymizmem.
Oczywiście pomijam, czy ta wymiana była potrzebna bo to była nasza decyzja i nasze pieniądze - mogli co najwyżej powiedzieć, że nie polecają bo można zrobić gorzej niż lepiej czy coś w tych klimatach a nie, że się nie da.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team