Skocz do zawartości

LED w halogenach do RS


TOMII761

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w oryginale halogeny w RS mają żarówki i świecą na żółto...Słabo to wygląda przy xenonach.

Wymieniał już ktoś te żarówki?? A jeżli tak to na LED i za jakie pieniądze a może są jakieś fajne H8 żeby nie było błędów a fajny efekt???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z wyszukiwarki, jako nowemu polecam. Znajdziesz kilka propozycji np. https://octavia.team/temat/168-motohidpl-oswietlenie-i-akcesoria-vag-rabat-10/?page=5&tab=comments#comment-10627 lub inne.

Rzadko zamykamy wątki, ale postaraj się proszę zanim zdasz pytanie przeszukać forum @TOMII761

ScreenShot 2017-11-11 o 20.29.47.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu LEMUR - jestem tu nowy a Ty robisz za Boga i to rozumiem. Zanim dodałem temat miałem obiekcje czy mnie nie skarcisz po raz drugi ale nie znalazłem takiego tematu. Ten link który mi przesłałeś ma zupełnie tytuł a potem się zapętla wiec nie miej do mnie żalu. Chyba że mnie poprowadzisz jak wyszukiwać po hasłach i gdzie je wpisywać np. "LED przeciwmgielny" i wyświeli się wszystko z o tych hasłach.

Mimo wszystko jestem mega pozytywnie zaskoczony fachowością ludzi na tym forum. Widać że to co robią to ich pasja i chętnie się nią dzielą.

Jeżeli chcesz i czujesz taką potrzebę to mnie zablokuj i nie robię tego złośliwie. Pozdrawiam

P.S.

Panowie tak trzymać bo świetnie się znacie na rzeczy DZIĘKUJĘ:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisałem LED CORNER czyl dokładnie to o co pytasz ;-)

wyskoczyło kilka wątków, i podałem ci link gdzie potem są jeszcze inne propozycje.

nikt tu nie robi za faceta z brodą ani za tego co po jeziorze chodzi. Pomaga każdy każdemu, ale wiesz... nieco luzu więcej i chęci ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znalazłem żarówki Osram Cool White i cena za 2 szt to 103zl. Są niebieskie i nie wiem jak będą świeciły. 

Wiem na 100% ze LEDy będą najlepsze ale ich koszt 4szt + 4szt kasowniki mnie zabija ...?

Panowie, może jakaś podpowiedz z doświadczenia???

35 minut temu, borewicz78 napisał:

 TOMII761 udało ci się znaleźć info jakie żarówki i jak się dobrać do tych halogenów bo mam też lekki niesmak ja widzę te cornery przy xenonach. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszę kupić żarówki. Znalazłem coś takiego na forum Octavi :

 http://sklep.motohid.pl/pl/p/H11-H16-LED-15xSMD-Samsung-LENS-biala-4700k-Osram-type/1348

było też napisane na forum  że wystarczy dolną osłonę zdjąć.

Jaki typ jest tych żarówek Osram Cool White ?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep to fachowcy. Musisz ich pytać bo maja dużą wiedzę. Pamiętaj ze do naszej skody musi byc typ żarówki PDJ19-3 (to jest typ mocowania)

do Ledow musisz miec kasowniki błędów chyba ze umiesz sobie sam adaptacje zrobic? cena kompletu to około 460zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w opisie zobacz  że ten typ właśnie mają a co do błędów "Można stosować w grupie VW w autach z CAN wraz z naszym adapterem H8 led likwidującym błędy "spalonej żarówki"."

Dopytam ich czy trzeba coś majstrować w kompie.

A tak poza to podaj typ żarówek jakie kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team