Skocz do zawartości

Fotochromatyczne lusterka zewnętrzne


sawel

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam od siebie, mam octavke 1.4 z 2016/17 i..te lusterka to super sprawa. Dużo jeżdżę po zmroku i na autostradach oraz drogach krajowych. Ludzi z uwaloną regulacją światełjest mnóstwo. Dzięki temu wynalazkowi, mam o wiele bardziej komfortową jazdę. oślepiają często z przeciwka ale przynajmniej z tyłu, mam spokój. POLECAM to rozwiązanie, naprawdę super sprawa dla kogoś kto takze jeździ dużo po zmroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Dnia 17.11.2017 at 14:24, rrobert napisał:

już przerobione 3 takie sztuki. jak masz fabrycznie sciemniające się to jest duże prawdopodobieństwo ze wystarczy wymiana lusterek , a jak nie to trzeba dołożyć po dwa przewody 

Mam pytanie odnośnie wtyczek do samych lusterek zewnętrznych. Czy dysponujesz może jakimś numerem tej wtyczki? Dzisiaj odebrałem fotochromy zewnętrzne i szukam wtyczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

Czy da się wg numeru VIN stwierdzić, co trzeba dołożyć żeby mieć fotochromatyczne lusterka zewnętrzne?

Mam O3FL MY17 w wersji Style z pakietem Amazing. Lusterko wewnętrzne jest fotochromatyczne, ale zewnętrzne tylko regulowane, grzane i składane elektrycznie.

Patrzę wg numeru VIN i np. lewe składa się z takich części:

5E1 857 507 AF   Obudowa lusterka wstecznego
5E0 857 531   Ramka lusterka zewnętrznego
5E0 857 933   wytłumienie
1K0 972 928   oprawka wtyczki ze stykami
płaskimi i zabezpieczeniem
5E0 857 521   szkło lusterka (wypukłe)
z płytą nośną

Oprócz w/w również jakaś śrubka, pokrywa itp.

Da się po powyższym zweryfikować, czy da się w ogóle dokonać takiej modyfikacji? A jeśli tak, to co trzeba wymienić?

Czytam Wasze posty, ale średnio wiem, co trzeba sprawdzić. Nie mam talentu do dokładania pinów i ciągnięcia przewodów przez auto, ale wymiana wkładu lusterka i wpięcie wtyczki mnie nie przerośnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Angel napisał:

W końcu dorwałem podstawy lusterek z potrzebnymi wtyczkami w dobrej cenie i już mam fotochromy. Wersja z asystentem.

20190325_173219.jpg

20190325_173222.jpg

Z asystentem martwego pola? 

Wystarczyło same lusterka wymienić? Mi się zawsze wydawało, że są do tego potrzebne radary/czujniki ?

Edytowane przez Grychnik Kamil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Serwus. @rrobert mam masę pytań do Ciebie bo interesuje mnie właśnie dodanie lusterek fotochrom zew ale chciałbym już aby dołożyć asystenta. Pisałeś że potrzebne są radary i wiązki. Można na priv? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym u siebie doposażyć lusterka zewnętrzne we wkłady fotochromatyczne, wewnętrzne było w oryginale fotochromatyczne. 

Z tego co się orientuje z wkladu do sterownika w drzwiach trzeba dołożyć kabel czy oprocz tego będzie trzeba dolozyc jeszcze kabel ze sterownika do lusterka wewnetrznego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team