Skocz do zawartości

Fotochromatyczne lusterka zewnętrzne


sawel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Postanowiłem założyć nowy temat, bo nie znalazłem niczego podobnego. Wracałem wczoraj S7 do domu za mną na zderzaku jechał samochód i oślepiał mnie swoimi reflektorami, ale nie przez lusterko wewnętrzne, bo mam przyciemniane szyby i samościemniające lusterko wsteczne (z czujnikiem deszczu i zmierzchu), ale przez lusterka boczne.

I tu mam pytanie do WAS, czy spotkaliście się z samościemniającymi lusterkami bocznymi? czy gra jest warta świeczki? czytałem gdzieś że takie lusterka są wtedy podłączone do lusterka wewnętrznego wstecznego. i równocześnie się ściemniają.

Dzięki za odpowiedź i dyskusję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero niedawno na to wpadłem, bo do tej pory po prostu tak ustawiałem się autem żeby nie razili w oczy. I dlatego zapytałem na forum czy ktoś może opanował tego moda

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2017 at 14:24, rrobert napisał:

już przerobione 3 takie sztuki. jak masz fabrycznie sciemniające się to jest duże prawdopodobieństwo ze wystarczy wymiana lusterek , a jak nie to trzeba dołożyć po dwa przewody 

A jakie to przewody? Fabrycznie mam tylko samościemniające się wsteczne

Lusterka, fabrycznie są podgrzewane, automatycznie regulowana wysokość, oraz składane po zamknięciu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
7n0857511L
A masz może do zewnętrznych wkładów lusterek tylko ściemniających.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

7n0857511L
Tylko jeszcze grzane muszą być

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrobert a spotkałeś się z zewnętrznymi fotochromatycznymi. Takimi, które sciemniają się pod wpływem światła, albo są powiązane z lusterkiem wstecznym.
Może one były montowane w Skodach. Dlatego pytałem o numery katalogowe

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam tkie lusterko na sprzedaz o symbolu 7N0857511K. Lusterko mam od rroberta. 
Ale ja potrzebuję zewnętrznych (wkładów). 2sztuki, lewe i prawe. To o którym piszesz jest wewnętrzne (w środku auta na przedniej szybie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podpowiecie krok po kroku jak kabel przeciagnac do wylacznika swiatel i w ktory pin sie wpiac i co jeszcze misze zrobic? A drugie pytanie mam wideorejestrtor i przy tej okazji chcialem go pociagnac razem z tym kabelkiem od lusterka ale chcialem po podpiac przez bypass po zaplonie. Co potrzebuje do tej operacji?? Bede wdzieczny za pomoc i wyrozumialosc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja podłączyłem lusterko wg. tego schematu:
Pin 1 lusterka - 4 / złącze 10-stykowe wyłącznika świateł - zasilanie 
Pin 2 lusterka - 6 / złącze 10-stykowe wyłącznika świateł - masa
Dodatkowo mozesz jak chcesz Pin 3 lusterka -  64 / złącze 73-stykowe, czarny centralna elektryka - światło cofania, Pin 6 lusterka - 2 - oświetlenie kabiny. Ja osobiście tego nie podłączyłem. Tym schematem sie posiłkowałem od Rroberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wiecie jakie jest oznaczenie wtyczki do lusterka fotochromatycznego? Bo chce dołożyć takie lusterko.

I drugie pytanie: widziałem gdzieś na forum lusterko fotochromatyczne z passata zamontowane do octavii- czy pasuje bez kłopotów w to samo gniazdo?Czy nie ma kłopotów z obudową? Widziałem identyczne lusterka z chromowaną cienką ramką w Kodiaku i Karoqu. Z góry dzięki za informacje.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ja mam lusterko wsteczne wewnętrzne fotochromatyczne się i podgrzewane lusterka zewnętrzne (ale nie składają się elektrycznie). Co muszę wymienić i dołożyć  żeby mieć zewnętrzne fotochromatyczne?

Edytowane przez mariuszfala (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team