Skocz do zawartości

Octavia 3, 2.0 tdi 11.2013r., 122km poleasingowa - warto?


marisztsi

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kolega Marcin zdecydował się ostatecznie na zakup Octavii 3 z silnikiem 2.0tdi w wersji liftback. Do wydania ma +/- ok. 45k

Co sądzicie o tej ofercie: https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-elegance-2-0-150km-salon-polska-vat-23-ID6z7N22.html

Samochód dzisiaj oglądałem, poza delikatną szkodą parkingową cały w oryginale. Jedyny malowany element to drzwi prawe przednie, tam wartość na mierniku wskazywała 170mikronów, cała reszta od 70 do max 110. W środku wygląda jak nowy, z zewnątrz też nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Po uruchomieniu silnika pasek troszkę świergotał ale zaraz po rozgrzaniu ucichł. Opony z 13r. widać, że założone od nowości, bo troszkę zjechane są.

Sądzicie, że samochód wart uwagi? Liczę na Waszą pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak świergoli na zimnym i jak się zagrzeje to ustępuje to w 2.0tdi prawdopodobnie będzie pompa wody do wymiany. przerabiane w kilku autkach.  posłuchaj przy pompie wody. ja tak miałem przy 100kkm. mam z tego samego roku ale z października. pompy wody miały wadę fabryczną   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marisztsi na zdjęciach wygląda bardzo w porządku i cena atrakcyjna (już wiem czemu mojej nie mogłem sprzedać:ph34r:). Kilka tysięcy na pakiet startowy będzie potrzebne, ale to normalne przy każdym zakupie.

Ja mam ten silnik i bardzo soboe chwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rrobert, a żadnej akcji serwisowej w związku z tą pompą wody nie było? Droga jest taka wymiana i jeszcze jedno pytanie jak tu jest z rozrządem, kiedy trzeba wymienić?

@Milord, a widziałeś że to cena netto jest? ? Brutto jakies 48k wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nić nie było.  mnie padło tydzień po gwarancji i skoda dołożyła się do naprawy 70% za części i 10% za robotę wyszło ok 1k złota brutto jak dobrze pamiętam. rozrząd z pompa wody.  rozrząd wymienia się po 240kkm lub 4-5 lat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marisztsiwidziałem, widziałem :) I tak moim zdaniem rozsądna cena.

Spryski seryjnie były w Elegance każdym, więc dobra baza pod montaż ksenów ;)

Rozrząd przy 210kkm, ale w swoim z 2013 też w przyszłym roku będę zmieniał przy przebiegu pewnie około 110kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za opinie i komentarze, samochód wczoraj został zakupiony :)
Mam nadzieję, że Marcin niebawem zaprezentuję swój samochód w forumowym garażu
No i super. Niech się sprawuje. Szkoda, że nie miałem czasu zajrzeć do niej przed zakupem ale
gdyby nowy właściciel chciał wprowadzić jakieś mody vcds'em :> Wiecie gdzie mnie szukać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team