Skocz do zawartości

Wydech Remus


Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

W pewnym wątku o białej Octaviiz reklamy powstał pomysł na grupowe zamównie wydechu firmy Remus :D

Jako, że jest to jeden z lepiej brzmiących wydechów do naszych kurczaków z optymizmem zabrałem się za koordynowanie owego przedsięwzięcia :)

Na ten moment mamy 6 chętnych:

@Wolf, @Kamil RS230 @bielaseq @aklenczar @BraWo i @Czerczil

Na ten moment cena jaka została zaproponowana to:

1. 5423 zł za układ z homologacją EEC - wersja cichsza identyczna z tą jaka jest zamontowana u @kleju

2. 5083 zł za układ bez homologacji - wersja głośniejsza z przelotem zamiast tłumika środkowego.

Dodatkow 3 lata gwarancji + montaż i dostawa gratis.

Oczywiście ceny są cenami brutto.

Zapraszamy resztę do pisania, oczywiście @kleju miło będzie jak dodasz nam jakieś filmiki jeszcze :) i podzielisz się wrażeniami :)

 

EDIT:

 

Wydech MAR-TEC - taki jak ma @ucho235 z klapkami

Netto - 2800, Brutto - 3300

DP: Netto - 900, Brutto - 1050

:)

 

Edytowane przez Wolf (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolf Ja jak najbardziej jestem za;)

W weekend będę miał trochę czasu to usiądę i napiszę do GTPerformance oraz MGMotorsport. Bo u nich za podobne pieniądze może dostaniemy Catback plus DP. Tylko ciekawe jak z gwarancją itd. 

@ucho235 daj mi kontakt do tej firmy w której Ty robiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolf 3000 tysiące to cat-back z dwoma klapkami :), a za DP dodatkowo pewnie jakieś 1 tysiące, więc cały wydech za około 4 tysiące. Tylko problemem jest to że bez faktury... 
Na FB wpisz MAR-TEC i masz namiar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą co może się dziać z dobrze zrobionym wydechem z kwasówki....

Tak jak najbardziej można wyciszyć. Jak pojedziesz z oryginalnym wydechem to zrobi na ten sam wzór i na zamkniętych będziesz miał jak seria....no może ciut głośniej bo rura będzie większej średnicy przygotowana pod 400+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ucho235 poprzeglądałem twoje filmiki i ten twój wydech na prawdę zajebiście brzmi. Myślę, że MAR-TEC może być dobrą, połowę tańszą alternatywą dla Remusa. Szkoda tylko, że to Łódź, bo to jednak jest troszkę drogi.

Napiszę jutro do Ultera z ciekawości czy mogą coś zaproponować. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolf napisał:

@ucho235 nagraj swój wydech czymś lepszym niż schabowy i wrzuć nam ;)

O toto:) @ucho235wydech Ci strzela przy zmianach biegu? Bo nie chce tego stracić bo lubię to w swoim wydechu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team