Skocz do zawartości

Wydech Remus


Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, aklenczar napisał:

Ten MAR-TEC cenami na prawdę do mnie przemawia. Dobra opcja :)

Jak na dwie klapki na pilota to super cena. Podejrzewam że jakby każdy z nas oddzielnie do nich pisał to byłoby z tysiąc brutto drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil RS230 Ja pisałem sam to dostałem 3500 brutto cenę bez DP i 1000 zł dopłaty do DP w MAR-TECu.  Więc zawsze to kasa na paliwo do nich przy stawce za 5 sztuk :)

Edytowane przez aklenczar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma sensu zakładać DP z katem... wydawanie pieniędzy. Po co komu kat...i tak nie jest zgodny z tym co macie w dowodach. Ja też się dużo zastanawiałem że może lepiej z katem, ale po rozmowie z Witkiem który powiedział "po co Ci ten kat" stwierdziłem, że skoro tak powiedział to lepiej przepić/przeruchać te pieniądze ;P 

@Kamil RS230 co do strzelania to oczywiście strzela, co słychać na filmikach w moim garażu :). 

Postaram się nagrać coś moim Nikon-em w full HD, aczkolwiek najlepiej by było jakbyście posłuchali na żywo. W najbliższym czasie będę dokładał drugą puszkę bo na otwartych klapkach jest tak głośno że łeb chce urwać... wali basem tak, że jak byłem na takim spocie w Fojutowie to obudziłem mojego 9 miesięcznego synka, a żona jebała mnie jak ciapaty owce ;P;P

Na zamkniętych jest bardzo fajnie, byliśmy w CRO i nikt nie narzekał, dzieci ładnie spały :). Jedynie przy 3 tysiącach jest takie bardzo ładne i miłe dla uszu pierdnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie całego wydechu z DP, na bank będzie dużo głośniej nawet z klapkami zamkniętymi. Więc jak ktoś dużo w trasie śmiga, to niech się zastanowi :) 

Ja od montażu zrobiłem jakieś 1,5tyś km i myślałem, że cały czas będę na sporcie jeździł dla fanu, ale tak się nie da :p w trasie męczące. A mam tylko sam catback. Który jest minimalnie głośniejszy od seryjnego. 

Filmiki już dwa wklejałem z wydechem, powiedzcie jeszcze jakie chcecie to nagram? :) mam gopro więc mogę nagrać ze zderzaka, ze środka, z zewnątrz itp. 

Jak ktoś jest ze Śląska to polecam też zakład baq garaże (https://pl-pl.facebook.com/baqgarage/) poprawiałem u nich wydech w swoim Mitsubishi i robią też kompletne wydechy z nierdzewki, z klapkami, bez itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zapachu spalin to faktycznie czuć, ale oczywiście na zewnątrz i w zależności jak zawieje wiatr. Ja kocham ten zapach bo kojarzy mi się z moim moto Suzuki GSX-R1000 K7 :)

Edytowane przez ucho235 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ucho235 napisał:

żona jebała mnie

Patrząc po tym jak jechała po ogólnopolskim spocie to jesteście po tych samych pieniądzach :-)

2 minuty temu, ucho235 napisał:

Po co komu kat...

Ja też bym nie zakładał cata, jak już śmierdzi na euro 3 to bez niech też wali, koniowi. Trzeba unikać sterczenia koło wozu na postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo dzięki za odpowiedź.

@ucho235 to mówisz że bez kata lepiej :) ja zrobić chce tak żeby przy zamkniętych klapka h było troszkę głośniej niż teraz. A przy otwartych będę jeździł tylko dla funu. Przed założeniem chyba przejdę się do Ciebie i zobaczę ja Ty masz. Najwyżej tak zrobię jak Ty. 

@ucho235 a te klapki na jakiej zasadzie się otwieraja i zamykają? 

Edytowane przez Kamil RS230 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kleju napisał:

Gadałem z właścicielem o moim pomyśle klapek z Superb 280 i nie widział przeciw żeby spróbować. Patrząc na ich spawy to estetyka i ogar jest. Ale na razie mój priorytet to ACC i koła '20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil RS230 ja chciałem robić z katem, ale jak mi Witek powiedział że szkoda kasy to już wiedziałem, że skoro tak powiedział to nie ma sensu. Sprzęt który posiadam nie odda tego co jest w realu. Na zamkniętych na prawdę jest ok... może to już kwesta przyzwyczajenia ale nie narzekam. Natomiast na otwartych uszy bolą po 20 minutach jazdy, ale tak jak napisałeś otwieram jak jestem na spocie 300+ w Łodzi i ma być głośno w mieście.

Jak chcesz to jutro mogę przedzwonić do Ciebie (tak koło 15) i posłuchasz z kabiny jak jest na otwartych, a jak na zamkniętych :), ale oczywiście najlepiej jakbyś podjechał i zobaczył w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ucho235 dobra pasuje dzwon 795 117 934:)

Zaraz przed założeniem podjadę :) najwyżej jak będzie za głośno dla mnie to powiem żeby zrobił ciszej. Jak będzie super to zrobię jak u Ciebie.

Dokładnie mi też na tym będzie zależało w trasie i w codziennej jedzie ma być znosnie. A jak będzie fun to otwarte i ogień. 

Ja jestem zdecydowany na MAR-TEC. Bo na Śląsk mam zdecydowanie za daleko :) 

@ucho235 a jak one sie otwierają? Jakiś silniczek tam jest czy pneumatyka?

Edytowane przez Kamil RS230 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team