Skocz do zawartości

Wydech Remus


Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

A dałoby radę może jeszcze inaczej, w menu przycisków przy lewarku zmiany biegów, zrobić dodatkowy przycisk w miejsce zaślepki (z oryginalnego buttona + przerobić naklejkę) Bo jednak to "sport" to się czasami na co dzień używa dla frajdy jednocześnie nie chcąc straszyć ludzi na ulicy, no chyba że to nie jest AŻ tak głośne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Namo napisał:

Można wziąć guzik od asystenta parkowania, taki z kierownicą, trzeba by ogarnąć żeby działał on/off.

Dokładnie o to chodzi, tylko oczywiście spróbować zmienić ikonkę żeby pasowała :-) To byłby już mega bajer, w sumie lepiej niż zmiana komputerowa, bardziej wyczuwalna i po prosty wygodniejsza/szybsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest własnie drugi sposob podany w poście @Kamil RS230. W przypadku manuala, nie ma to aż takiego znaczenia bo jeździ się praktycznie tak samo na sporcie jak i na normalu. Więc mi opcja spięcia tego z trybem pracy silnika pasuje i to bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolf napisał:

To jest własnie drugi sposob podany w poście @Kamil RS230. W przypadku manuala, nie ma to aż takiego znaczenia bo jeździ się praktycznie tak samo na sporcie jak i na normalu. Więc mi opcja spięcia tego z trybem pracy silnika pasuje i to bardzo ;)

Wiesz co ja czuję różnicę zdecydowanie między eco -> normal -> sport, gaz inaczej reaguje.

Edytowane przez gmatkowski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 minut temu, gmatkowski napisał:

co z tym mss performance? Bo cena za Cat-back jest bardzo kusząca ...

Wiesz co ja odpuszczam ten temat. Gość nie robił jeszcze żadnej Octavii. Nasze byłyby pierwsze. Robił do tej pory BMW i stare Audi. Nie wiele drożej jest w MAR-TEC. A wiemy jak robi. I ma doświadczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kamil RS230 napisał:

Wiesz co ja odpuszczam ten temat. Gość nie robił jeszcze żadnej Octavii. Nasze byłyby pierwsze. Robił do tej pory BMW i stare Audi. Nie wiele drożej jest w MAR-TEC. A wiemy jak robi. I ma doświadczenie. 

z tym że on nie podpina chyba pod performance select?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może to kwestia dogadania. Ja wolę oddać w sprawdzone ręce bez tego Performance select. Będę w poniedziałek dzwonił do MAR-TEC to się dopytam. Ale ja bym nie ruszał elektroniki. Na to niech lepiej zostanie gwarancja. 

Edytowane przez Kamil RS230 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team