Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, mcq napisał:

Wyszedł dzis update Android Auto do wersji 2.9

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Pamietajcie, że z uwagi na niedostępność w polskim sklepie trzeba ją sobie aktualizować samodzielnie.
Ewentualnie założyć konto Google przez VPN np w USA i podpiąć je telefonu ;)

Tyle, że to wersja do arm64 - na innych nie pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dokładnie tak robię. AA nie uruchamia się automatycznie, wchodzę w app i klikam łączy się i od razu rozłącza - nie pokazuje nawet ekranu AA. Wydaje dźwięk i koniec.... W Astrze na tej samej wersji AA i tym samym kablu i tym samym S8 śmigało bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moze pytanie lamerskie ale czy aby AA zadziałał, potrzeba mieć odblokowany Mirror Link? Ja probowalem wiele razy ale zawsze przy podlaczeniu telefonu do radia, jest ten sam komunikat na wyswietlaczu Bolero....bład USB. Nie posiadam aktywnego Mirror linka w mojej Octavii.

Edytowane przez Grizli (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zadziałał w O3 Android Auto trzeba mieć aktywny SmartLink.

O3 ze SmarLink weszły do produkcji od 22 tygodnia 2015 roku.

Opcja nie występowała chyba w żadnej wersji czy pakiecie jako standard. Możliwa jest aktywacja w późniejszym terminie a nie tylko na etapie produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asa to dlatego nie moge uruchomic tego androida??? a ja się męczę i.męczę....chcialem w ubieglym tygodniu aktywować Smart Linka przy okazji przeglądu,,,zaśpiewali mi 750 netto plus 200 netto za wgranie???????...chyba kogoś poebało. Powinienem sprzedawce auta poeiesic bo ch ialem doplacic przy zakupie autka ale odradzil mi, ze niefunkcjonalne jest..a kosztowalo chyba 600 brutto??? echhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem o wyższych ofertach ASO, ale też o takich co rezygnowali z kosztów usługi. Ja miałem oferte taka jak Ty tylko brutto a praca poszła przy okazji przeglądu.

Ja bym dorwał tego sprzedawce, wypomniał mu sprawę i może Ci pusci po kosztach ;) Slyszałem o takich gestach handlowych gdzie aktywowali za niewiele ponad cene z konfiguratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wawie w alejach w aso zapłaciłem 800 brutto z małym groszem. Pytaj o rabaty na kod dostałem bodajże 15 albo 20% a na robocizne skromne 5 % ale finalnie nie wyszło 1100 jak chciało inne aso tez w wawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedawca niestety juz nie pracuje tam gdzie bralem auto a ja sam, zmienilem serwis do zupełnie innego miasta. Przeprowadzka byla i zamiadt 100 mam 20 km..i chyba lepsza obsluge.moze pogadam o rabaty jakoweś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zadziałał w O3 Android Auto trzeba mieć aktywny SmartLink.
O3 ze SmarLink weszły do produkcji od 22 tygodnia 2015 roku.
Opcja nie występowała chyba w żadnej wersji czy pakiecie jako standard. Możliwa jest aktywacja w późniejszym terminie a nie tylko na etapie produkcji.
A czy AA na kazdej słuchawce pójdzie?


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA działa od Android 5.0 powinien działać na każdej słuchawce. 
Pytam tak teoretycznie bo i tak u mnie w aucie nie pójdzie ale jak próbowałem zainstalować na xiaomi redmi 4x to się nie chciało odpalić

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.07.2018 at 09:16, mcq napisał:

Pojawiła się nowa wersja Android Auto - > 3.4.

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Nareszcie mamy dostępny na ekranie radia widok mapy ze zdjęciami z satelity.

Można się poczuć jak w Audi ?4e5994e99cd8e35819575e5768a1620d.jpg

działa jak ta lala... O3 amudsen + galaxy 7 edge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Czy możecie mi wyjaśnić różnicę między android auto A smartlink. Bo podłączyłem telefon za pomocą kabla zalecalo mi ściągnąć aplikację ale telefon był prawie nie do użytku A navi działala jak w latach 90. Czy da się to ogarnąć w jakiś fajny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SmartLink to aplikacja Skody oparta na protokole MirrorLink umożliwiająca połączenie telefonu z systemem multimedialnym samochodu. Inaczej - odwzorowuje kompatybilne aplikacje telefonu, z poziomu samochodu (ekranu radia). Android Auto, jest jedną z tych aplikacji (tak samo jak Apple Car Play) odwzorowującą aplikacje Twojego smartfona w samochodzie. 

Tak z grubsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adam Grzegorz napisał:

SmartLink to aplikacja Skody oparta na protokole MirrorLink umożliwiająca połączenie telefonu z systemem multimedialnym samochodu. Inaczej - odwzorowuje kompatybilne aplikacje telefonu, z poziomu samochodu (ekranu radia). Android Auto, jest jedną z tych aplikacji (tak samo jak Apple Car Play) odwzorowującą aplikacje Twojego smartfona w samochodzie. 

Tak z grubsza ?

Super. Tylko mam też note 8 Samsunga. I tylko przez jedni z tych mogła się podłączyć czy wiesz może dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szwedzik napisał:

Super. Tylko mam też note 8 Samsunga. I tylko przez jedni z tych mogła się podłączyć czy wiesz może dlaczego?

Nie wszystkie telefony są kompatybilne ze SmartLink/MirrorLink. Na stronie Skody oraz na stronie MirrorLink jest lista obsługiwanych urządzeń. Z doświadczenia też wiem, że często problemem bywa kabel: ten sam telefon, w tym samym aucie potrafi na jednym kablu działać, a na drugim już nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team