Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dziś przestał działać android auto, jak jest u  Was? próbował instalowac inne wersje ale dalej krzyczy ze to nie dla Polski ;/

ok, sciagnałem najniwszą z apk mirror i działa

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś nie chciał ogarniczeń.. Czyli np. mieć możliwość dokończenia wpisywania adresu na klawiaturze po ruszeniu to proponuję zajrzeć w te adaptacje 5F. Widać co przestawić ;)
via OBD117187519a3a982abfe07ba2e24203ba3d.jpg
O czyli to nie jest strikte powiazane z VIMem ? Kiedys tak chyba bylo ze wszytko podczas jazdy blokowal VIM ale fajnie ze wystarczy konkretna pozycje aktywowac.


Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Pytanie może laika, ale jest dla mnie cenną informacją.

Czy istnieje możliwość wyświetlania obrazu z Youtuba na urządzeniu Amundsen w O3 FL z 2018.

Dźwięk działa poprawnie, można słuchać muzyki.

Natomiast fajną opcją było by możliwość wyświetlania obrazu.

Radyjko dokładnie mam takie jak na niżej załączonym zdjęciu..

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, pab567 napisał:

Tak, z telefonu. Wymagany root (Android) lub jailbreak (iPhone).

Tak, z telefonu. Wymagany root (Android) lub jailbreak (iPhone).

Tak, z telefonu. Wymagany root (Android) lub jailbreak (iPhone).

A możesz coś nieco więcej naświetlić temat?

Podpięty będzie Andek z LG v10 

Czytałem iż na LG jest szansa na uruchomienie także aplikacji dodatkowych min. Yanosika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pab567 napisał:

Masz bardzo dobry opis na forum passata w grupie B8

A więc dzisiaj przysiadłem do tematu..

Niestety poległem a mianowicie.. wyłożyłem się na uruchomieniu aplikacji AndroidAuto w starej wersji (zalecanej w opisie)

Podczas uruchomienia AA widzi że jest nowsza wersja i chce się aktualizować, niestety nie można tego pominąć.

Jak zainstalowana zostanie nowsza wersja, niestety dodatkowe apki nie działają.

Pytanie do was czy ktoś to przerabiał i ma na to patent?

Tel ma roota, i wszystko inne poszło no problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

PAB6567 dzięki za nakierowanie.

Wszystko udało się uruchomić działa, tak jak należy.. i mam to czego oczekiwałem.. (youtube, Yanosik i czego dusza zapragnie).

Najmniejszy członek rodziny najbardziej zadowolony, gdyż ma możliwość podczas podróżowania oglądania np. BINGa (jej ulubiona bajka)..

Dla osób, które miały by problemu podczas uruchomienia, służę pomocą.. temat przerobiłem na kilku urządzeniach, dla zapamiętania i testów jakościowych.. dlatego też jestem już obeznany co i jak..

W dniu dzisiejszym udało mi się także zablokować łączność BT na urządzeniu z AA.

A więc gadam przez BT z innego Fona (iphone), a Youtube, leci z innego ?

Postaram się jutro wrzucić kilka fotek, prezentujących jakość działania.

PS. Zainwestowałem 300pln w telefon LG V10 który posiada przetwornik DAC Audio, powiem szczerze iż jakość dźwięku jest naprawdę mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam jeszcze przeciagnać sobie kabelek do schowka. Nie lubie widocznym kabelków a tak jest wręcz niewidoczny.
Mój Huawei P8 robiący za dostawce AndroidAuto przy dluzszym obciazeniu przez zestaw GoogleMaps+Yanosik+YouTube potrafił sie nieźle zagotować i..wyłączyć. Odkąd leży w chlodzonym schowku czuję sie idealnie. Wielkość telefonu nie ma też wtedy znaczenia.

PS. Kabelek najłatwiej bylo mi przeciągnąć gdy zdemontowalem na chwilę wyświetlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ostatnio aktualizowałem sobie AA do najnowszej wersji i zauważyłem, ze nie działa skrolowanie mapy gałką radia... też tak macie? To zamierzony efekt google?
Kurde mam to samo wlasnie jest to mocno wkurzajace...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  • O nie! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to celowe, np mazda 3 wymaga takiej obsługi :)
Przez chwilę też mnie to drażnilo ale jak się przestawilem to doceniam zalety tego że do pewnych rzeczy łatwiej można się dostać przez kółko niż klikając po ekranie.
Choć zoom też był bardzo fajny :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mojej wiedzy przy normalnym AA (bez rootów telefonu, itp) nie ma możliwości aby Yanosik wyświetlał Ci się na ekranie. Natomiast kiedy podłączysz telefon kabelkiem i na telefonie włączysz Yanosika, będziesz komunikaty słyszeć w głośnikach auta, tak samo jak nawigacji. Tak to przynajmniej używałem w moim poprzednim aucie gdzie miałem AA. teraz nie mam i korzystam z AA w telefonie. Kwestia przyzwyczajenia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej zmiana wymuszona przez apke mapy. Ja mam nie aktualizowane AA a zoom z gałki poleciał. Mnie to wkurzyło.Mogli by zostawic wybór ;]
Ok. Dobrze wiedziec ze to wina ms8p.

Ksk by co mozna podbici jak by nie bylo AA jest związane z mapami.
Masz tak ze po obiektach cie przesuwa na ekranie zamiast zoom?

https://support.google.com/androidauto/thread/4985210?hl=en

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dodanie tych opcji należy do AA czy samej nawigacji. Ja korzystam na AA z Waze i tam od dawna jest możliwość zgłaszania ostrzeżeń. Choć widzę, że pokazujesz screena z GM z tymi opcjami. Ja np. tego jeszcze nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team