Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Na mapach po AA tej funkcji nie ma na mapach w telefonie funkcja jest wiec jest to raczej kwestia AA.

Waze to zupełnie co innego osbna apka inaczej zrobiona. Mi osobiście nie pasuje i nie używam jak mnie kilka razy dziwnie poprowadził.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, AdamT napisał:

W Android Auto v4.3 poprawili błąd z powiększaniem mapy w Google Maps prawym pokrętłem.

Dokładnie, oddalanie i przybliżanie z pokrętła oraz wybieranie trasy jest coraz lepiej :zajebiste:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie głupie pytanie bo przeczytałem od deski do deski ale z Androida to jestem zielony. OK, mam w nowej Kurze AA bo potrzebowałem navi, kiedyś ściągnąłem, zainstalowałem i wszystko działało. Ale ostatnio przestało działać bo AA chciał się aktualizować. Wiadomo w PL niedostępny więc gejfon beczał że się nie da. Znów jakieś dobreprogramy, zrzut na kartę i z niej poszła instalka i znów odpala. Ale tak mnie naszło czy AA można odpalić inne apki jakie mamy na telefonie? Mogę odpalić MirrorLink ale to gówno raz odpala, raz nie, niewiadomo od czego to zależy i jest wkurzające. Czytam że te rooty nie rooty, ale nic mi to nie mówi. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Android Auto nie instaluje się na stacji multimedialnej. Robi się to na telefonie i podłącza się go kablem do gniazda USB.
Ludzie piszą tu o montażu chińskich stacji multimedialnych, ale to całkiem co innego i pracują na zwykłym Androidzie.
2. Ideą AA jest aby obsługa w samochodzie była prosta i nie przesadnie rozbudowana ze względów bezpieczeństwa. Dlatego nigdy nie będzie to Mirrorlink.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie własnie przed weekendem wywaliło AA. telefon HUAWEI P10 MATE Lite. Do tej pory działało super (miał czasem zwiechę ale to raz na kilka miesiecy) teraz masakra. Ponowne siagniecie najnowszej wersji AA ( pomagało do tej pory) teraz nic... czy to ma jakiś związek Goggle z Huawei ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam AA w wersji 4.1.59 i zauważyłem ostatnio że jest problem z wyszukiwaniem głosowym w TIDAL, kiedyś mówiłem „ uruchom, włącz jakis tytuł” i juz wyszukiwał, teraz google mówi że nie potrafi pomóc. jak jest u Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, potrek napisał:

Posiadam AA w wersji 4.1.59 i zauważyłem ostatnio że jest problem z wyszukiwaniem głosowym w TIDAL, kiedyś mówiłem „ uruchom, włącz jakis tytuł” i juz wyszukiwał, teraz google mówi że nie potrafi pomóc. jak jest u Was ?

Obecna wersja Android Auto - Google Maps, Media & Messaging 4.3.5918

Aktualizacja powinna rozwiązać problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2019 at 06:54, Kasztelan napisał:

1. Android Auto nie instaluje się na stacji multimedialnej. Robi się to na telefonie i podłącza się go kablem do gniazda USB.
Ludzie piszą tu o montażu chińskich stacji multimedialnych, ale to całkiem co innego i pracują na zwykłym Androidzie.
2. Ideą AA jest aby obsługa w samochodzie była prosta i nie przesadnie rozbudowana ze względów bezpieczeństwa. Dlatego nigdy nie będzie to Mirrorlink.

Skąd ten pomysł z instalacją na stacji, ja napisałem że na telefonie zaktualizowałem sobie AA by znów działał. Mnie się rozchodziło o to że sporo naczytałem się o jakiś nie wiem dodatkach do AA które umożliwiają odpalenie innych aplikacji np YouTube czy cokolwiek innego. Stąd pytałem czy te blokowania jakiś rootów to po to się robi czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wiadomo w PL niedostępny więc gejfon beczał że się nie da. Znów jakieś dobreprogramy, zrzut na kartę i z niej poszła instalka i znów odpala"

Ano stąd, że iPhone nie ma karty pamięci, myślałem że AA zainstalowaleś na karcie i przerzuciłeś na stację multimedialną U mnie wszystko działa ale mam fona z Andkiem, a AA instalowany w pamięci telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie rozumiałem tej podniety ajfonami, w ogóle smartfon zawitał u mnie ze 2 lata temu ;-), ale nie rozumiem, w tym cudzie techniki ajfonie nie da się włożyć karty pamięci?

Edytowane przez combibiker (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie tylko w iPhonie. Wiele urządzeń z Androidem też ma takie rozwiązanie, ale mają od razu więcej pamięci ROM.

Obecnie nie tylko w iPhonie. Wiele urządzeń z Androidem też ma takie rozwiązanie, ale mają od razu więcej pamięci ROM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego się przydaje to więcej pamięci ROM w kwestii zgrywania czegoś na kartę której nie ma, przecież na ROM nic się nie zapisze?? No i co na tej większej ilośći ROM jest, multum systemów czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięć ROM, to taki twardy dysk na telefonie. Zapisujesz tam aplikacje, dane itp. Jeśli telefon korzysta z pamięci ROM wbudowanej w telefonie to szybciej działa. Pobieranie danych z karty SD zawsze powoduje pewne opóźnienie. Nie jestem wielkim specjalistą od tych spraw i to taka wiedza ogólna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wiedzę ogólną, nawet taką wyniesioną z początków ery kompów 8bitowych, ale pierwsze słysze by pamięć ROM czyli read-only memory służyła do zapisywania na niej informacjii? No są jakieś EPROMY kasowalne promieniami UV i ponownie powoli zapisywalne ale wątpię by o to chodziło. Z tego co pamiętam/wiem to mamy wspomnainą pamięć ROM, mamy pamięć operacyjną czyli RAM oraz mamy pamięć zewnętrzną np. kasety, szpule, dyskietki, dyski twarde, pamięci typu flesh czyli wszelkiego typu pendrajwy czy karty pamięci. I jeśli już to może o zwiększanie takiej pamięć zewnętrznej, ale wbudowanej na stałe do telefonu chodzi? Trochę zeszliśmy z tematu, sorki, ale czy mógłby się ktoś kompetentny wypowiedzieć?

A wracając do tematu - widze na sklepie G są dodatki do Android Auto ale g warte, pytanie ponawiam czy jest jakiś sposób by dodać do androida jakieś swoje apki? Nie wiem może jakiś jeden dodatek/lustro który pozwala po prostu wejść "na telefon" jak MirrorLink? Tutaj jest jakaś instrukcja chyba tego dotycząca, ale się pogubiłem, za słaby jestem z androida bo mowa o 2 telefonach jeden ajfon drugi droid i jakieś blokady, dodatki itp. mnie chodzi o jeden telefon z możliwością odpalania na ekranie auta w AA czego tylko chcę.

https://forum.vw-passat.pl/topic/59925-android-auto-instrukcja-przyjemnego-korzystania-z-dodatkami-yanosik-youtube/

Dzięki

Edytowane przez combibiker (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2019 at 13:26, Langusta napisał:

Obecna wersja Android Auto - Google Maps, Media & Messaging 4.3.5918

Aktualizacja powinna rozwiązać problem.

Zainstalowałem najnowszą 4,4 i dalej kicha z Tidal, u Was tak samo jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak działa to bardzo fajnie, zawsze mnie przy okazji zastanawia jaki jest sens w dzisiejszych czasach płacić krocie za Navi fabryczną - kto to i po co kupuje? Co do samego AA wkurzające jest tylko ciężkie wybieranie alternatywnych tras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie po zainstalowaniu najnowszej wersji ciekawa sprawa, bo zdarza się, że muza grana ze Spotify zatrzymuje się po 5-10 sek. I tak każdy następny kawałek. Sporo ludzi ma z tym problem, ale głównie z Google Play Music. Podobno coś związanego z usypianiem aplikacji. Spróbuję dodać Spotify żeby mógł zawsze działać w tle. Ale jak ktoś miał podobny problem i go rozwiązał to chętnie się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie oststnio tak że gadamy do mikrofonu w google mapach na AA by znaleźć trasę i najpierw zawsze zgłasza się męskim głosem że nie znaleziono i mówi co odczytał a zaraz potem już kobita gada że znalazła i podaje co no i można normalnie wybrać. Cuś mam źle poustawiane czy ocokaman?

Edytowane przez combibiker (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team