Skocz do zawartości

Namo

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, combibiker napisał:

A macie oststnio tak że gadamy do mikrofonu w google mapach na AA by znaleźć trasę i najpierw zawsze zgłasza się męskim głosem że nie znaleziono i mówi co odczytał a zaraz potem już kobita gada że znalazła i podaje co no i można normalnie wybrać. Cuś mam źle poustawiane czy ocokaman?

A ten żeński głos to raczej nie z GM, bo tam jest tylko męski. Może Ci się Waze włącza. Tam można wybrać różne głosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy waze jest inny komunikat na początku "Ok przekazuje do Waze" i leci to co powiedzieliśmy do Waze a przy google maps ostatnio często leci komunikat "nie potrafie pomóc z zapytaniem... I tutaj adres" po czym przenosi do google maps i normalnie wytycza trasę.

Wysłane z mojego Pixel 3a XL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jest tak jak pisze @Avatar - męski głos "nie mogę pomóc z zapytaniem xxxxx" po czym już normalnie babski głos mówi że znaleziono to i to, i podaje normalnie na ekranie do wyboru. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nowy interfejs AA:)

Pobieramy najnowszą wersje z

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Następnie postępujemy zgodnie:

-Najpierw należy pobrać najnowszą wersję Android Auto na telefon, jeśli aplikacje aktualizują się Wam automatycznie, to macie ten podpunkt z głowy.
-Następnie musicie uruchomić aplikację na telefonie, po czym zamknąć z menu aplikacji.
-Teraz w ustawieniach systemu telefonu należy wyczyścić pamięć podręczną tej aplikacji i pamięć użytkownika.
-Ponownie uruchamiamy Android Auto na telefonie, po czym w ustawieniach systemu robimy tzw. „force-close”, przymusowe zamknięcie.
-Ponownie uruchamiamy aplikację pojawia sie nam ekran startowy alki zwby przejsc dalej w ustawienia to nic nienrobimy i dopiero teraz podłączamy go przez kabel do swojego samochodu.
-Na głównym ekranie powinna pojawić się informacja o możliwym włączeniu nowego wyglądu wybieramy to i odłączamy telefon o samochodu.
- po ponownym podłączeniu mamy nowy interfejs.
-odpinamy tel i odpalamy AA na telefonie przechodzac przez konfiguracje i nadawanie uprawnień aplikacji 7 zgód do zaakceptowania
-nastepnie podłączeniu do auta mamy wszystko sprawne.

Źródło:
https://rootblog.pl/nowy-wyglad-android-auto-poradnik/

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 15.11.2019 at 17:25, mcq napisał:

Ciekawe, liczyłem na to ze w końcu coś takiego się pojawi.. Zastanawia mnie tylko dlaczego jest napisane tylko o CarPlay... co z AndroidAuto..

Na filmiku na urządzeniu można przeczytać Carplan & Android Auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team