Skocz do zawartości

Dołożenie webasto


k3fir

Rekomendowane odpowiedzi

 

Heja.

Posiadam O3 13' tdi z dogrzewaniem i zastanawiam się czy wystarczy kupić cały kpl webasto (pompa, panel klim itd)

z innej O3 włożyć do siebie i czy będzie śmigać czy coś jeszcze programować gdzieś trzeba będzie lub wymienić coś innego jeszcze co wykracza poza kpl webasto?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się przymierzam, nawet skompletowałem prawie cały zestaw poza panelem.

Na pewno w Gatewayu trzeba aktywować piec, odpowiednio zakodować panel i radio, żeby było menu ogrzewania widoczne. to tak na szybko.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Część 

Prośba do osób mających fabryczne Webasto najlepiej razem z silnikiem diesla o zrobienie kilku zdjęć przewodów paliwowych jak lecą w komorze silnika oraz kilka zdjęć przewodów wodnych.

Fajnie by było zobaczyć fotki od spodu np przy wymianie oleju i od góry ( proszę o zdjęcie pokrywy silnika tak żeby było widać jak lecą i jak się łączą węże wodne)

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
26 minut temu, PIOTR80 napisał:

Witam ,też jestem zainteresowany ,czy może ktoś kto ma ogrzewanie postojowe powiedzieć mi czy ma sterowanie z radia ,czasy włączeń ,kalendarz ew.wrzucic fotkę jak to wygląda .

U mnie jest dodatkowy pilot do włączania zdalnego, ale co do programowania to nie wiem jak to dokładnie działa, przyjdzie zima to się pewnie zainteresuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot swoja droga ,ale ciekawi mnie czy skoda ma jak AUDI możliwość zaprogramowania z poziomu samochodu .

Edytowane przez PIOTR80
aktualizacja (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Programowanie" webasto w Octavii działa dokładnie tak samo jak na przedstawionym powyżej filmie.

Co ważne - posiadanie webasto przydaje się nie tylko w zimie, ale również w lecie - tak samo jak ogrzewanie, możesz zaprogramować przewietrzenie samochodu. Klimatyzacji oczywiście nie uruchomi, ale różnica i tak jest zauważalna. Chyba nawet częściej używam ustawienia przewietrzania w lecie niż ustawienia ogrzewania w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, shaman82 napisał:

"Programowanie" webasto w Octavii działa dokładnie tak samo jak na przedstawionym powyżej filmie.

Co ważne - posiadanie webasto przydaje się nie tylko w zimie, ale również w lecie - tak samo jak ogrzewanie, możesz zaprogramować przewietrzenie samochodu. Klimatyzacji oczywiście nie uruchomi, ale różnica i tak jest zauważalna. Chyba nawet częściej używam ustawienia przewietrzania w lecie niż ustawienia ogrzewania w zimie.

Przeglądałem dzisiaj opcje statusu pojazdu i nie miałem takiej funkcji klimatyzacja i programowanie webasto, czyżbym miał coś ukryte? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2020 at 19:37, milek72 napisał:

Przeglądałem dzisiaj opcje statusu pojazdu i nie miałem takiej funkcji klimatyzacja i programowanie webasto, czyżbym miał coś ukryte? 

Najpierw na panelu climatronic naciśnij MENU - na wyświetlaczu infotainment będziesz miał pokazane nawiewy i ustawienia temperatury. Na dolnym pasku będzie ikona webasto - tam są schowane opcje ustawiania automatycznego włączenia o danej godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team