Skocz do zawartości

Zestaw do elektrycznej klapy OIII kombi


adamski

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam cały zestaw do elektrycznej klapy do OIII. Miałem zakładać ale daję sobie spokój.

1. SIŁOWNIK ELEKTRYCZNY SKODA OCTAVIA III 5E9827851D i 5E9827852D

2. VW Audi elektryczny zamek klapy 4F9827383

3. GŁOŚNIK PARKOWANIA PDC VW AUDI SKODA 8E0919279

4. KOSTKA ELEKTRYCZNA WTYCZKA VW AUDI SKODA 4E0972726

5. KOSTKA ELEKTRYCZNA WTYCZKA VW AUDI 6N0972705

6. WTYCZKA, KOSTKA VW AUDI SKODA 8K0973754

7. VW SKODA SEAT AUDI KOSTKA WTYCZKA 4B0972623

8. WŁĄCZNIK W KLAPĘ 3D0 959 831 D 20H

9. Sterownik 5E0959107A

10. Panel z przyciskami z przodu: dostępne 2 wersje - sam przycisk do klapy oraz do klapy i czujników parkowania

Do 100% kompletu brakuje tylko kliku wtyczek - to najlepiej chyba już w ASO no i kabelków ;)

Cena za zestaw 699zł (wysyłka gratis)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Edytowane przez adamski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rrobert napisał:

brakuje jeszcze zamka do klapy.  ten co jest na zdjęciu to jest dociąg klapy

Zamek w klapie jest inny? Nie wiedziałem. Jak z Enriquezem w Superbie II zakładaliśmy elektryczną klapę to zamek został ten co był. Należało założyć tylko dociąganie (poz. 2 z listy), a do zamka w samej klapie dochodził tylko extra kabelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma inny numer i przynajmniej u mnie brakowało pina i po wymianie na właściwy klapa poszła 

gdzie zdobyłeś sterownik dllllllllllllllllllllluuuuuuuuuuuuuuuuugo szukalem dla kolegi i skonczyło sie w aso za 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2018 at 20:20, rrobert napisał:

Ma inny numer i przynajmniej u mnie brakowało pina i po wymianie na właściwy klapa poszła 

gdzie zdobyłeś sterownik dllllllllllllllllllllluuuuuuuuuuuuuuuuugo szukalem dla kolegi i skonczyło sie w aso za 600zł

No widzisz a u mnie całość za 699 także okazja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął, ale mam prośbę o pomoc w skompletowaniu pozostałych brakujących części. Głównie wiązki elektryczne lub schematy jak je wykonać. I sprawa najważniejsza - instrukcja kodowania. Kto pomoże? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
53 minuty temu, Dodi napisał:

Może kolega chciałby sam pansl sprzedać ?

Cały zestaw sprzedany ale mam dolny panel z przyciskiem do klapy. Uwaga jest tam tylko przycisk do klapy, bez włącznika czujników przód i innych 5e1927238H

Oddam za 4 paka browca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team