Skocz do zawartości

Youtube Auto czyli Youtube w Android Auto


potrek

Rekomendowane odpowiedzi

Natrafiłem dziś na fajny tutorial jak odpalić YouTube na android auto, ale u mnie znów nie działa.

Coś ten LG G6 do bani.

Może ktoś wypróbować na innym telefonie i dać znać?

edyta !!! :

Apka działa, musiałem zaisntalować starszą wersję android auto i poszło od strzała. Apka jest po prostu wyjeba.. !

YouTube, google działają od strzała i mega płynnie.  Działa wyszukiwanie głosowe jak i z klawiatury i jest full screen, no prawie. Nie trzeba nic skalować jak w floating apps.

 

Polecam !!!

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Youtube Auto czyli Youtube w Android Auto

Witam. Faktycznie youtube auto działa i bynajmniej z s7 nic się nie zawiesza. Jest możliwość odpalenia plików  z karty Sd na telefonie. Mirolink już całkowicie zostanie wyparty przez AndroidAuto. Po odblokowaniu VIM podzczas jazdy rownież działa.

Link: http://www.thekirankumar.com/blog/2017/12/29/play-youtube-video-android-auto-app/?from_app=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny mankament jaki udało mi się zauważyć to brak klawiatury w niektórych przypadkach,

przykładowo: wpisuje w goglach swoją skrzynkę pocztową, klikam na login, hasło no i nie mogę nic wpisać, bo klawiatura się nie wysuwa.

Ale tak to petarda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja starym galaxy s4 tylko z modem na andka 7.1 zainstalowałem najnowsze AA i ostatnią wersje youtube auto i śmiga. Klawiatura też się wysuwa ale czy zawsze to jeszcze sprawdzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działa, mega sprawa. W dodatku działa zwykła wyszukiwarka google i można oglądać normalnie strony internetowe.
Ostatnio dodano również możliwość odtwarzania filmów z karty sd oraz dźwięku z Youtube w tle.

teraz w android auto brakuje mi tylko do szczęścia możliwości obsługi audioteki, chyba że ktoś ma jakiś pomysł ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 22Tomaszz napisał:

U mnie też działa, mega sprawa. 

teraz w android auto brakuje mi tylko do szczęścia możliwości obsługi audioteki, chyba że ktoś ma jakiś pomysł ;)

 

Mi mirror link obsługuje audiotekę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nacieszyliśmy.. Można sie rozejść ;)

"13th Jan 2018 : Some users have complained that youtube auto is not working for them. To understand whether Google has banned my app, please fill up this poll.

Is youtube auto working well ?"

Mimo tego, że nie aktualizowalem apki AndroidAuto, Google dziś zdecydowało za nas z czego możemy korzystać na swoich telefonach...

Edit:

Kilka minut temu autor apki wrzucił wersje zmodyfikowaną dla tych którym apka zniknęła z AA.

http://thekirankumar.com/blog/mydrive/youtube_auto_v1.4.2.apk

Polecam usunąć starą przed instalacją tej bo pojawia się jako kolejna.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa normalnie, sprawdzałem minutę temu, mam wersję 1,4
zaktualizuj Android Auto. Teraz ma coś z końcówką. 28.45 coś tam dalej.
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-2-8-5745-release/

Ja niedawno miałem Kodiaqa na dzień i też mi Android Auto nie chciał "ruszyć " - bo był z maja 2017. Niedawno wgralem nową wersję i teraz pewnie by zagrało.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaktualizuj Android Auto. Teraz ma coś z końcówką. 28.45 coś tam dalej.
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-2-8-5745-release/

Ja niedawno miałem Kodiaqa na dzień i też mi Android Auto nie chciał "ruszyć " - bo był z maja 2017. Niedawno wgralem nową wersję i teraz pewnie by zagrało.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

U mnie na tej wersji Youtube auto działa w każdej wersji, na szczęście :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2018 at 20:50, 22Tomaszz napisał:

Ostatnio dodano również możliwość odtwarzania filmów z karty sd oraz dźwięku z Youtube w tle.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

W jaki sposób można odtwarzać filmy z karty SD.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciskasz i przytrzymujesz chwilę przycisk HOME i pojawi się lista katalogów/plików
U mnie ma s7 widzę tylko katalogi z pamięci wewnętrznej, a nie z karty sd. Ktoś to może jakoś ogarnął?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google blokuje jego aplikacje co chwilę..

Nie wystarczyło dodanie ekranu z potwierdzaniem ryzyka używania w czasie jazdy jak i zmiana nazwy by chyba nie bylo tam słowa YouTube..

Najwyraźniej aplikacja nie podoba sie Google tak samo jak nam :>

Myślę, że boją sie pozwów w razie wypadku. Nie wierzę.. choć może pracują nad czymś podobnym ;)

Na tą chwilę jesli komuś znikneła apka w AndroidAuto działa użycie aplikacji App Cloner by zmienić jej nazwę.

Zobaczymy jak długo Google będzie blokowało jego aplikacje tak tylko po nazwie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team