Skocz do zawartości

Youtube Auto czyli Youtube w Android Auto


potrek

Rekomendowane odpowiedzi

no to chyba już do końca zdechła. android auto krzyczał o zauktalizowanie bo inczej nie działał, no i po aktualizacji nie działa już YouTube auto,

edyta:

instalacja android auto 2,9 póki co załatwia sprawę.

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 22.02.2018 at 14:53, potrek napisał:

no to chyba już do końca zdechła. android auto krzyczał o zauktalizowanie bo inczej nie działał, no i po aktualizacji nie działa już YouTube auto,

edyta:

instalacja android auto 2,9 póki co załatwia sprawę.

Cześć wszystkim,
Co zrobić żeby zadziałała starsza ??, Dzisiaj próbowałem ją zainstalować i niestety AA wyrzucił komunikat na czerwono informujący, że wymaga aktualizacji i się wyłączył.
Obecnie mam zainstalowaną wersję 3.1.581053  z zaznaczoną opcją "nieznane źródła" w ust. programisty - na telefonie Samsung S8
Sam w sobie AA działa dobrze , niestety nie działa mi żadna aplikacja ( nie widać ich na monitorze w samochodzie )- zgłupiałem już całkowicie , może coś źle robię ? lub czegoś nie ustawiłem ??
Youtube wersja ściągnięta z linku umieszczonego w tym wątku.

30074704_1887732367911866_511198422_o.thumb.jpg.0d5f5d9fcd8cdb6da1fe63d9c846b1ae.jpg30221287_1736096249785169_6786484580393156608_o.jpg.2e50569f82f3e4739521d2bb31ea04d3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Google zablokował całkowicie "nieznane źródła".

Aplikacja Kirana szybko zdobyła popularność a użycie nazwy youtube dodatkowo zainteresowało Google. Chyba nie planowali takiej apki na AA :>

Jest temat na support google a tam "expert" twierdzi, że chodzi o bezpieczeństwo.

https://support.google.com/androidauto/forum/AAAA6SY52nIpLTqJpGGFPs/?hl=en

Szkoda, bo ja juz YouTube nie włączałem ale AAMirror było zacne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mcq napisał:

Niestety Google zablokował całkowicie "nieznane źródła".

Aplikacja Kirana szybko zdobyła popularność a użycie nazwy youtube dodatkowo zainteresowało Google. Chyba nie planowali takiej apki na AA :>

Jest temat na support google a tam "expert" twierdzi, że chodzi o bezpieczeństwo.

https://support.google.com/androidauto/forum/AAAA6SY52nIpLTqJpGGFPs/?hl=en

Szkoda, bo ja juz YouTube nie włączałem ale AAMirror było zacne.

Czyli poki co nie ma zadnej mozliwosci na odpalenie youtube w samochodzie ?    A powiedzcie mi prosze jak to jest z tymi starszymi wersjami AA na innych telefonach ? dzialaja normalnie bez powiadomien o najnowszej wersji ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google Play Services w wersji 12.5.21 blokują aplikacje z nieznanych źródeł, jak cofniesz do 12.2.21 i zdołasz utrzymać (czyli telefon raczej w trybie offline) to będzie działało dalej. W tej sytuacji nie ważne czy AA jest 2.9/3.0/3.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google Play Services w wersji 12.5.21 blokują aplikacje z nieznanych źródeł, jak cofniesz do 12.2.21 i zdołasz utrzymać (czyli telefon raczej w trybie offline) to będzie działało dalej. W tej sytuacji nie ważne czy AA jest 2.9/3.0/3.1.
faktycznie, właśnie taki numerek usług Google Play posiadam w telefonie i nie działają nieznane źródła w AA 2.9
Szkoda

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak zrobic downgrade tego google  play services ?

wiem ze wróci, ale jak córeczka płacze za bajkami to muszę jakoś podołać ;)

sciagnalem już odpowiednia wersje ale nie chce się nadpisać.

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zrobiłem wczoraj downgrade  do wersji 12.2.21 usług Google play. W opcjach sklepu Play wyłączyłem automatyczną aktualizację i jak już to tylko przez WIFI. Obecnie cały czas chodzi AA z dodatkami,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czy po prawie roku coś się zmieniło w sprawie AA i Youtube auto, próbowałem na kilku wersjach i nie działa youtube

jest jakaś alternatywna aplikacja do AA, żeby streamować muzykę

Edytowane przez whatsup (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie to zrobić, na xda jest opis, używa się aplikacji AA mirror i z ADB trzeba dodać pare trigerow, działa bez zarzutu już chyba od jakichś 3 miesięcy.
Root jest niezbędny.
Można normalnie aktualizować wszystkie aplikacje z sklepu play i aktualizacje do usług google.
Używam w ten sposób AA mirror do YT i ogólnie z samochodu jest dostęp do całego Androida, pulpitu itd także telefon jest na stałe zainstalowany w samochodzie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, AdamT napisał:

Nie trzeba już wpisywać tych poleceń z konsoli. Jest nowa appka służąca do odblokowywania aplikacji https://github.com/Eselter/AA-Phenotype-Patcher

Root w dalszym ciągu potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie to wygląda tak:

1. Instalacja Android Auto (do pobrania z APKMirror)
2. Instalacja AAMirror (https://github.com/slashmax/AAMirror/blob/master/apk/aa_mirror.apk)
3. Instalacja AA-Phenotype-Patcher (https://github.com/Eselter/AA-Phenotype-Patcher/blob/master/app/release/AA Phenotype Patcher 0.8.apk)
a) po zainstalowaniu w aplikacji wchodzimy w APPS LIST i tam zaznaczamy AAMirror
b) klikamy na PATCH
Wszystkie prośby o roota dla AAMirror i AA-Phenotype-Patcher oczywiście należy zaakceptować.

W razie problemów szukać rozwiązania na XDA (https://forum.xda-developers.com/android-auto/android-auto-general/app-android-auto-3rd-party-app-enabler-t3853009/), a bywają różne z jakimiś Samsugami / Huaweiami i nie pamiętam z czym tam jeszcze...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team