Skocz do zawartości

Youtube Auto czyli Youtube w Android Auto


potrek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki a w tym Patchu nie trzeba też zaznaczyć oprócz AAMirror to jeszcze CarStream i AA

Jasne a jakie wersje AA, AAMirror Car stream najlepiej instalować

Edytowane przez whatsup (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest coś na forum coś o aplikacji Floating Apps ? Trochę się pobawiłem apką i jest bardzo ciekawa .Dostajemy dostęp do you tube , przeglądarki internetowej , plików  . Nie jest potrzebny root . Nie ma co się rozpisywać . Sami sprawdźcie .  

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lwi.android.flappsfull

https://blog.floatingapps.net/2019/01/floating2JPG.thumb.JPG.e55e79a54914dd401d9993255388bdc2.JPG

floating.thumb.JPG.fa3b72dd3037b50dfae961b6128e996b.JPG

floating.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy doprecyzować że FloatingApps wymaga MirrorLinka, a ten jest wspierany na niewielkiej ilości urządzeń. Jak dla mnie jest to gorsze rozwiązania od AA, dodatkowo przy natywnym wyświetlaniu pulpitu 1:1 na ekranie samochodu o ile dobrze pamiętam musiałem odblokować w OBD11 VideoInMotion, bo inaczej po ruszeniu pokazywał się stosowny komunikat. Przy ML problem jest też ze słuchaniem radia/muzyki z systemu inforozrywki, gdyż każdy komunikat z nawigacji przełączał źródło dźwięku na ML. Przy YouTube czy innym video to ma małe znaczenie, ale przy nawigacji musimy odtwarzać muzykę z poziomu podłączonego telefonu. Jedyny plus (jeśli posiadamy już telefon z MirrorLink) to brak potrzeby posiadania ROOTa przy tych wszystkich zabawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 15.01.2018 at 13:12, 22Tomaszz napisał:

U mnie na tej wersji Youtube auto działa w każdej wersji, na szczęście ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Mam taki problem,ze wersja AA o ktorej piszecie,ze obsluguje Youtube auto niestety jest niemożliwa do zainstalowania bo wyskakuje komunikat,ze AA jest niedostelne w Twoim kraju:(Z kolei wersja AA którą da sie zainstalowac i odpalic nie widzi Youtube auto:(I taki mam impas:(Macie może pomysł jak to rozwiazac?Tel mam S8,a wersje androida 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykopałeś jakiś stary post, tak było dawno temu.. To już nie aktualne.

Pierwsze, to AA nie jest dostępne w polskim sklepie więc szukanie go po sklepie albo liczenie, że zadziała update z aplikacji jest bezsensu.

AA instalujemy pobierając plik z apkmirror.com.

W przypadku kiedy chcemy mieć YouTube trzeba odblokować prawa root.

Coraz mniej warto robić to na swoim głownym tel, ale opcja z drugim telefonem jest spoko.

Ja na głównym tel (też S8) mam najnowszą wersje AA i podpinam na co dzień.. Ale jak potrzebuje pooglądać coś na YouTube a przy okazji mieć powiadomienia Yanosika to podłączam sobie Huawei (root, nie aktualny Android i starsza wersja AndroidAuto) leżącego w schowku i jest spoko :)

Długo by pisać, ale @Dean na forum Passata ładnie opisał temat, więc wrzuć sobie w Google

"VW passat forum android auto" i działaj ;]

Przy okazji info dla wszystkich...

Kilka dni temu wyszła nowa wersja AA.. 4.1

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie..tak stary post,nowe znalazlem dopiero po zalogwaniu sie na forum:)Wszystko zrobilem jak dawniej opisywano i AA sciagnalem oczywiscie nie z gplaya i roota tez zrobilem,ale bida:)Opcja z 2 tel to chyba najlepsza opcja.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Kilka osób mnie pytało jak sprawa YouTube i Yanosik na ekranie O3 wygląda na dziś.
Akurat Manuel nagrał film po obejrzeniu którego wszystko może być jasne ;)



Osobiście mam w chłodzonym schowku Galaxy S5 (choć zawsze warto coś szybszego;) który leży na ładowarce indukcyjnej (dzieki temu po weekendzie dalej jest w gotowości) i zanim tak naprawdę wyłączy się kamera cofania jak skądś wyjeżdżam już mam Google Maps do dyspozycji.

Co potrzeba..

1. zrootowany telefon
2. wszystko może być zaktualizowane
3. AndroidAuto prawie najnowsza wersja
4. AAmirror
5. AAPhenotypePatcher

Minus jest jeden. Jeśli z pomoca TitaniumBackup itp usuniemy z telefonu z rootem "udostepnienie bluetooth" nasz główny telefon nie rozłączy sie z samochodem, ale niestety działa to tak tylko na Bolero (prawdopodobnie na Amundsen też). Niestety na Columbusie (sprawdzalem S3MY16 oraz KodiaqRS) podlaczone pod AndoirdAuto moje Galaxy S5 wyrzuca połączenie bluetooth tego głównego telefonu (w moim przypadku Galaxy S8)
Jak ktoś coś wie więcej niech pisze ;)


U mnie wygląda to tak..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 26.11.2019 at 23:46, mcq napisał:

Kilka osób mnie pytało jak sprawa YouTube i Yanosik na ekranie O3 wygląda na dziś.
Akurat Manuel nagrał film po obejrzeniu którego wszystko może być jasne 😉
 


Osobiście mam w chłodzonym schowku Galaxy S5 (choć zawsze warto coś szybszego;) który leży na ładowarce indukcyjnej (dzieki temu po weekendzie dalej jest w gotowości) i zanim tak naprawdę wyłączy się kamera cofania jak skądś wyjeżdżam już mam Google Maps do dyspozycji.

Co potrzeba..

1. zrootowany telefon
2. wszystko może być zaktualizowane
3. AndroidAuto prawie najnowsza wersja
4. AAmirror
5. AAPhenotypePatcher

Minus jest jeden. Jeśli z pomoca TitaniumBackup itp usuniemy z telefonu z rootem "udostepnienie bluetooth" nasz główny telefon nie rozłączy sie z samochodem, ale niestety działa to tak tylko na Bolero (prawdopodobnie na Amundsen też). Niestety na Columbusie (sprawdzalem S3MY16 oraz KodiaqRS) podlaczone pod AndoirdAuto moje Galaxy S5 wyrzuca połączenie bluetooth tego głównego telefonu (w moim przypadku Galaxy S8)
Jak ktoś coś wie więcej niech pisze 😉


U mnie wygląda to tak..

A mozesz mi poiwedziec skad wziales aplikacje aamirror i aaphenotype? 

I jak rootowales tel ?

Powiedzcie mi czy z opocja na dwa telefony to oba musza miec karte sim wlozona? Wiem ze glupie pytanie ale nie kazdy ma dwie karty sim i czy da sie to jakos obejsc bez ingerencji podczas gaszenia i odpalania silnika itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aamirror

https://github.com/slashmax/AAMirror/blob/master/apk/app-debug.apk

linka do aaphenotype nie mam pod ręką. Wrzucę po południu chyba że ktoś wcześniej poda.

Drugi telefon nie musi mieć karty sim, ale trzeba mu udostępnić internet z pierwszego telefonu jeśli chce się korzystać z aplikacji które go wymagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team