Skocz do zawartości

Kolor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. Jestem tu nowy wiec serdecznie wiatm wszystkich. Mam o3 w wersji bida edyszyn. Za pare dni konczy mi sie gwarancja co za tym idzie czas na zmiany. Chcialbym kilka bajerow doswietlanie, lusterko przy wstecznym i tylko moderator wie co jeszcze. I tu pytanie . czy to sie da??? Wersja active z pakietem amazing. Zakupiona jako nowa w salonie wiec nie bylo u niej jeszcze nikogo. Jedyne co mi sie udalo to silowniki w masce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej Octavi 3 wersja Ambition oba sterowniki są w wersj MID i za dużo do rozbudowy tam nie ma.

Dołożyłem czujnik RLHS i włącznik świateł  z funkcją Auto. Włączyłem doświetlenie zakrętów przeciwmgielnymi i ustawilem CH/LH.

Edytowane przez Jezol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, dodatkowo dodane obniżanie prawego lusterka na wstecznym, HHC, na dniach dołożę jeszcze kamerę cofania(graty już kupione) i lusterko wsteczne fotochromatyczne. Dodatkowo wymieniłem wszystkie żarówki halogenowe oprócz kierunkowskazów bo te standardowe były mega żółte. H15 wymienione na LED dzienne/długie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2018 at 20:41, daniel_gw napisał:

U mnie podobnie, dodatkowo dodane obniżanie prawego lusterka na wstecznym, HHC, na dniach dołożę jeszcze kamerę cofania(graty już kupione) i lusterko wsteczne fotochromatyczne. Dodatkowo wymieniłem wszystkie żarówki halogenowe oprócz kierunkowskazów bo te standardowe były mega żółte. H15 wymienione na LED dzienne/długie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Daniel_gw pamietasz kod dostepu do sterownika ABS chciałem sprawdzić możliwość włączenia HHC jednak bez kodu nie mogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do h15 to tak jak w dedykowanym wątku opisałem, były motohid h15 i faktycznie długich świateł w ogóle nie było. Teraz włożyłem ledowe z Ali. Nic lepszego nie znalazłem przekopując internet. Długie nie są aż tak mocne jak te standardowe długie, ale dla mnie akceptowalne. Tylko w postojowkach trzeba było obniżyć moc bo oślepiały w nocy.

Tak jak Kolega wyżej napisał- kod potrzebny jest tylko w adaptacjach, ale to vcds podpowiada.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem ponieważ w pomocniku kodownia w ogóle nie było widocznych bitów. Po zmianie z ręki w bajcie 25 wartości 40 na 43 HHC działa.

Mój VCDS w module 03 akurat nie podpowiada. A u Was jakie kody dostępu macie w podpowiedzi?

Edytowane przez Jezol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć, szukam kogoś ze śląska kto uruchomiłby mi co się da w wersji Ambition. Ja nie mam o tym pojęcia ani sprzętu. Ktoś coś ? 

Edytowane przez SewerynR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SewerynR napisał:

Cześć, szukam kogoś ze śląska kto uruchomiłby mi co się da w wersji Ambition. Ja nie mam o tym pojęcia ani sprzętu. Ktoś coś ? 

Mieszkam w dg jak po drodze to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team