Skocz do zawartości

harioli_19

Rekomendowane odpowiedzi

W piatek wydarzyła sie tragedia w mojej O3 fl, podczas jazdy odkrecila się butelka z mlekiem. Bylem dzisiaj na praniu tapicerki. Jednak najgorsza jest sprawa mokrego wygluszenia. Co radzicie wysuszyć czy jednak rozebrać wygluszenie? 

Edytowane przez harioli_19 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak Namo napisał...

Kolega w nowej służebnej O 2FL rozlał milk i przez 3 lata się męczył. Potem ktoś inny świadomie/nieświadomie wykupił to cudo i prosił mnie o pomoc... 

Uwierzcie, nawet wymiana (wymiana a nie wyjęcie i wypranie!) całej wykładziny podłogi nic nie wniosła. 

TO musiało dojść do gąbki wygłuszającej albo gniło gdzieś w profilach zamkniętych...

Nie wiem czy to krowy coś w SOBIE mają czy to UHT??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jeremy_b napisał:

Nie wiem czy to krowy coś w SOBIE mają czy to UHT??? 

UHT to tylko potraktowanie mleka wysoką temperaturą w krótkim czasie w celu zabicia części bakterii. Tam nic się nie dodaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od środy stoi w serwisie. Mieli rozebrać wyprać wygluszenie i poczekać kilka dni. A później sprawdzić czy pomogło. Ja jestem za granicą na feriach więc dopiero w środę zobaczę co z tego wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwonili z serwisu i mało nie osiwialem... Stwierdzili, że prali 3 razy i nie ma efektu. Zaproponowali wymianę wygluszenia 500 zł i wymianę całej podłogi 850 zł dodatkowo robocizna. Co wy na to? 

Czy może samemu kupić wygluszenie poza ASO? 

Edytowane przez harioli_19 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, harioli_19 napisał:

Zaproponowali wymianę

To, że wymienisz tapicery nawet za 10k nie będzie oznaczało, że pozbędziesz się smrodu. Najlepiej weź to sam rozbierz i wietrz ile się da, co wieczór rundka czy przestało walić. Mleko może się kisić w szczelinach metalowych elementów podłogi. Zagadaj firmę co sprząta po zgonach żeby użyczyli jakiejś chemii. Dopiero jak przestanie śmierdzieć można myśleć o zakładaniu nowej tapicerki, nawet używanej z Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód rozebrany. Podłoga sucha i nie śmierdzi. Wykładzina wyprana kilkakrotnie i też w porządku. Pozostaje problem wygluszsenia. Nowe 450 zl. Co zrobić wyciąć zalana część i dopasować. Czy może szukać używanej powypadkowej. Ja szukałem w necie ale nie mogę znaleźć żadnych ofert. Może ktoś pomoże. O3 fl rocznik 2017.

Edytowane przez harioli_19
Blad (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście w przypadku nowego auta i takiej sytuacji od razu uruchomiłbym AC i kazał wypruć wszystko do zera, i założyć nowe wykładziny, wygłuszenia itp..

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team