Skocz do zawartości

Wypalanie DPF


Robert Jedynak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Namo zmienił(a) tytuł na DPF
  • Namo zmienił(a) tytuł na Wypalanie DPF
  • 2 lata później...
  • 2 lata później...
W dniu 28.01.2018 o 21:24, mcq napisał(a):

Kup sobie o kostke ELM327 za jakies 2 dychy i użyj aplikacji VAG DPF (bezpłatna wystarczy;)
Będziesz wiedział wszystko w temacie DPF.. kiedy jak dlugo itp.

Czy możecie polecić jakąś kostkę pod gniazdo diagnostyczne działającą z IOS ?  Do O3 głównie do kontroli DPF ale fajnie aby miała dodatkowe funkcje jak np. czytanie błędów (do diagnostyki i kontroli samochodu).

Rozważam zakup kostki "DPF control – VAG CR Group + DIODA" bo jej funkcja jest ok  ale chyba nie ma funkcji współpracy z tel (IOS) i aplikacjami takimi jak np. DPF VAG lub Car scanner.  co by podawała jakieś liczby i dane.

Gniazdo w aucie jest chyba jedno;) więc podłączyć 2 kostek się chyba nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.07.2023 o 00:00, stu21 napisał(a):

Czy możecie polecić jakąś kostkę pod gniazdo diagnostyczne działającą z IOS ?  Do O3 głównie do kontroli DPF ale fajnie aby miała dodatkowe funkcje jak np. czytanie błędów (do diagnostyki i kontroli samochodu).

Rozważam zakup kostki "DPF control – VAG CR Group + DIODA" bo jej funkcja jest ok  ale chyba nie ma funkcji współpracy z tel (IOS) i aplikacjami takimi jak np. DPF VAG lub Car scanner.  co by podawała jakieś liczby i dane.

Gniazdo w aucie jest chyba jedno;) więc podłączyć 2 kostek się chyba nie da?

Ja ostatnio kupiłem kostkę z Vgate, są różne wersje, chyba pro bt 4 obsługuje iOs. A dodatkowo zahaczyłem o promkę na Vag Dpf ze zniżką 10 zł, śmiga idealnie 🙂 Tak z vag Dpf jak i car scannerem. Z tym, że na androida.

BTW, czy filtry cząstek stałych w silnikach 1.6 oraz 2.0 są takiej samej "pojemności"? Wg apki od wypalania przejechałem 70 km i miałem wyliczone 9g sadzy i tak się zastanawiam czy wszystko ok 🙂 Silnik DDYA

Edytowane przez coostosz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team