Skocz do zawartości

Szpera Wavetrac 10.309.187WK


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

W jednym z tematów o felgach @ucho235 podrzucił link do szpery 10.309.187WK firmy Wavetrac. Pogrzebałem i znalazłem inny sklep który też oferuję tą część oferuje za 2k taniej.

Ma ktoś jakieś dojścia, żeby przytulić tą szperę za mniejszą kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale "kontakt" na tej stronie napisane, że współpracują  z firmą Tomson i nawet ta sama siedziba:).... ciekawe skąd takie różnice w cenie. Jak ta szpera będzie kosztować te 4,5 koła to po gwarancji nie będę się zastanawiał nad instalacją...

Najlepiej to trzeba zadzwonić, podać chyba to hasło "siesciagam.pl" i może wtedy ceny inne obowiązują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że, jest to ciekawe rozwiązanie i jakby jeszcze coś urwać z tej ceny to znalazły by się osoby chętne na montaż. Pewnie coraz więcej będzie RS-ek z podłubanymi silnikami i mocach ponad 300 kunia, a jedyne czego będzie wtedy brakować to trakcji i szpera będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem. Myślę że, jak będzie więcej forumowiczów to trzeba będzie rzucić taki temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista opcji dodatkowego wyposażenia w przypadku Golfa jest dużo większa niż w O3, no ale nie ma co się dziwić, bo dla Volkswagen-a ważniejszym autem jest Golf i będzie zawsze faworyzowany. 

Dobrze, że jest opcja dołożenia poza salonem...

@Namo myślę, że trzeba poczekać chwilę, zebrać osoby chętne, które będą chciały zamontować szperę i wtedy dopiero rozmawiać z firmą instalującą te urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Namo napisał:

@ucho235 to powinna być opcja w salonie jak w Golfie. Pasowało by to ogarnąć przed zwiększaniem mocy. Trzeba uklepać fajną cenę.

ale w VW nie wybierzesz w opcji VAQ do zwykłego G czy nawet zwykłego G7GTI

masz G7GTI i G7GTI Performance (moc, hamulec, VAQ)

masz O3RS i O3RS 230 (moc, hamulec, VAQ)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam doświadczenie szpery płytkowej, abosutnie nie do użytku codziennego, ciekawi mnie jak działa torsen jak w powyższych mailach, jaki to stopień spięcia itd. podczas jazdy na płytkowej szarpie przodem, mało komfortowe i przyjemne, mega skuteczne za to, jak ktoś będzie miał w aucie torsena to z chęcią bym się przejechał, nawet po parkingu żeby to poczuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2015, 20:09:15, Namo napisał:

Czym się różni "guaife" od tej co ja wstawiłem?

Szpera Wavetrac -  "wyróżniają się dodatkowym opatentowanym elementem, który nie powoduje rozpięcia mechanizmu w przypadku oderwania jednego z kół od podłoża".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Tak, wiem że kotlet, ale ktoś coś działał dalej w temacie czy jeszcze nikt nie próbował wsadzić szperę mechaniczną do O3 FWD?

Edytowane przez mlo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamwo kiedyś wspominał, że da się sporo taniej ściągnąć. Wavetrack niby lepsza ale i droższa, no i pytanie czy to się odczuje.

Teraz w sobotę pojeżdżę po torze leonem z vaq, zobaczymy ile to daję (już jeździłem, ale teraz będzie bezpośrednie porównanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team