Skocz do zawartości

Zamiana radia Swing na Bolero


mez2008

Rekomendowane odpowiedzi

Mam radio Swing, interesuje mnie radio Bolero.

http://allegro.pl/radio-bolero-skoda-octavia-iii-3-5e0919605b-i7041204786.html

Czy wystarczy zamienić radio Bolero w miejsce Swnig, czy potrzebna jest większa ingerencja w auto (wiążki itp)?

Edytowane przez mez2008 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Zamiana radia Swing na Bolero
1 minutę temu, Namo napisał:

Bolero w O3 objęte są ochroną komponentu, trzeba przypisać pod VIN auta, prawda @pab567?

Znalazłem coś takiego - ale chce mieć funkcje auta i nimi sterować jak w fabrycznych radiach:

http://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-skoda-superb-ii-2008-2015-i7176346256.html

Co można zamontować tanio w miejsce Swing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolero w O3 objęte są ochroną komponentu, trzeba przypisać pod VIN auta, prawda [mention=1263]pab567[/mention]?

Oczywiście. A w ogóle mógłbyś się zdecydować i napisać czy to ma być do drugiej czy trzeciej Octavii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pab567 napisał:
10 godzin temu, Namo napisał:
Bolero w O3 objęte są ochroną komponentu, trzeba przypisać pod VIN auta, prawda [mention=1263]pab567[/mention]?

Oczywiście. A w ogóle mógłbyś się zdecydować i napisać czy to ma być do drugiej czy trzeciej Octavii?

Octavia 3, zastanawiam się czy warta jest zamiana Swing na wyższy model (Bolero), czy jakiś zamiennik.

Czy Bolero wystarczy zamienić z Swing i zrobić ochronę VIN (czy potrzebne jest dokładanie jakiś elementów, wiązki itp)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pab567 napisał:

Swing i Bolero do Octavii 3 mają inna konstrukcję - Swing to radio zintegrowane, Bolero ma osobno wyświetlacz i czytnik (w schowku) więc bez dołożenia wiązki się nie da :(

Czyli czeka mnie następna Skoda w bogatszym wyposażeniu.

Dzięki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, Dodi napisał:

Jesli chcesz to mam do sprzedania kompletny zestaw Bolero - jednostke glowna plus praktycznie nowy wyswietlacz wymieniony na gwarancji. Moge oddac w dobre rece za niewielkie pieniadze...

Napisz na Priv za ile oddasz i co było przyczyna wymiany gwarancyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

witam

zmieniam swinga na columbus, orientujecie sie czy w std beda kable do polaczenia ekranu z jednostka sterujaca i czy kabel wystarczy do schowka, jesli nie to gdzie najatniej moge kupic kabel przedluzajacy z mozliwoscia polaczenia wyswietalcza oraz jego zasilenia pradem? Ktos pisal o takim kablu ze to wydatek ok 600 zl, moze jednak jest cos takiego ale tanszego, a moze macie jakas uzywke lub dostep do jakiegos rozbitka zeby to wymontowac od cana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team