Skocz do zawartości

Uwaga na ogłoszenie Octavia RS 3 2015 TMBAE7NE7G0060113


lukas999

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA] Skoda RS 2.0 Tsi 2015 NIEwarta uwagi

 
Witam wszystkich użytkowników, jestem nowy na forum i jak domyślacie się chce stać się właścicielem O3 w wersji RS. Miałem okazję oglądać kolejną Skodę Rs.  Używane Škoda Octavia - 86 500 PLN, 66 000 km, 2015 - otomoto.pl Cóż mogę powiedzieć żenada. Sprzedający twierdził ze uszkodzony był lekko próg gdyż zachaczył o wysoki krawężnik, oczywiście wysłał zdjęcie uszkodzonego progu, a dokładnie lekko zagiętego i że wszystko było robione w Aso. Po podjechaniu do ASO okazało się że malowane były błotnik lewy, prawy, maska, cieniowane drzwi lewe i prawe oraz malowany zderzak, a Pan z serwisu wchodząc w historie pojazdu powiedział tak Cytuje „w samochodzie było wyrwane pół zawieszenia z przodu cena naprawy wyniosła ponad 30 tyś zł” po czym sprzedający samochód się oburzył i twierdził ze samochód jest bezwypadkowy, a ze był malowany to nic nie znaczy bo wg niego wszystko z samochodem jest ok, sam osobiście mierzył podłużnice przed zakupem, a że z tego co się zorientowałem Pan Mariusz Dybisiak z Katowic jest powiązany z firmą Dybicar, która robi naprawy powypadkowe wiec zapewne sprawdził przed zakupem to bezwypadkowe cudo. Jeszcze nie chciał zapłacić za serwis choc wprost powiedziałem ze jeżeli wyjdzie w Aso coś więcej niż próg to nie pokrywam kosztów przeglądu, aczkolwiek zlecenie było otwarte na niego, podpisał dokumenty i musiał zapłacić 350 zł i jeszcze wygrywając aktualizacje jakaś do jego RSki uwalili mu sterownik samochodu i samochód został na serwisie pod podnośnikiem. Także życie jednak jest sprawiedliwe, Pan Dybisiak przyjechał do salonu Skody RSka a wrócił zastępcza fabia z portfelem chudszym o 350zl, ale jak widać nic go to nie nauczyło samochód dalej wystawiony jako bezwypadkowy, a sprzedawca mówi ze bezwypadkowy i bezkolizyjny....
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wisiała długo, bo byłem ja oglądać dzień po wystawieniu, może dwa, a od początku stycznia śledzę otomoto i ogłoszenia RSek oglądałem 3 wszystkie „bezwypadkowe” z czego 2 były po przygodach a jedna po sprawdzeniu w Aso była uczciwa i będę ją brał tylko póki co mam problem z ogarnięciem leasingu bo sprzedający nie wystawia faktury VAT, ale kombinuje i temat się rusza choć strasznie wolno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Uwaga na ogłoszenie Octavia RS 3 2015 TMBAE7NE7G0060113

230-tki były od lipca 2015 na pewno bo moja jest z lipca (modelowo 2016) więc myślę, że wprowadzili je z rocznikiem modelowym 2016.

@lukas999 dziękuję bardzo za Twój opis bo mój szwagier szuka takiej i jak widać znalezienie dobrej sztuki graniczy z cudem. Po pierwsze jest ich bardzo mało na rynku wtórnym a jeżeli odrzucimy te powypadkowe to nie ma z czego wybierać.

Była do kupienia golutka 230-tka przedliftowa w DSG za 104 tyś brutto. Szwagier powiedział, że bierze ale miła Pani poinformowała, że już ktoś jedzie po nią z gotówką.

Jak chcesz to mają jeszcze jedną nową 230-tkę (2016) w manualu przedliftową (sedan biały) za 98 tyś brutto doposażoną tylko o AMUNDSENA, BT i grzane fotele.

Sylwia Padzińska Autohaus Otto Auto Grupa Sp. z o.o. + 48 607 600 725 - kontakt do tej Pani, z którą rozmawiał mój szwagier.

Ta w DSG była łakomym kąskiem ale Paweł długo się zastanawiał. Tłumaczyłem jemu, że doposażyć ją można później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację Tomo1978 tez dzwoniłem za ta RSka za 103 tys z 2016, ale nie zdążyłem,a w manualu nie chcę jednak jak się człowiek przejedzie autem z DSG to gardzi manualem heh .

Tak czy inaczej znalazłem już swoją RS używana z 2015, tylko czekam na finansowanie i już mnie to wszystko trochę słabi załatwianie tematu z bankami, ale nie poddaję się bo chce mieć rodzinny samochód o sportowych aspiracjach  ?

Naprawdę nie jest łatwo znaleźć uczciwa RSke..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwą RSkę bardzo trudno znaleźć, szczególnie jesli ktoś szuka samochodu z niskim przebiegiem i dobrym wyposażeniem. Z finansowaniem niestety tak bywa, lubi się sprawa przeciągnąć. Oby się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
7 minut temu, LukaszB napisał:

Jeżeli szukacie zadbanej RSki to zapraszam do mojego ogłoszenia. Stan bardzo dobry, autko wyjątkowo zadbane, krajowe, bezwypadkowe i bezkolizyjne przebieg symboliczny.

a jaka jest cena ? auto wisi na allegro / ? fv vat lub cesja ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lodowa napisał:

a jaka jest cena ? auto wisi na allegro / ? fv vat lub cesja ? 

Cześć,

cena wywoławcza to 84000 zł. Samochód w stanie niemal salonowym i na gwarancji do sierpnia 2018. Zawsze użytkowany prywatnie i na umowę kupna-sprzedaży [nie leasing i kredyt]. Nie wisi na allegro bo chciałbym aby trafił w ręce miłośnika RS.

po więcej i telefon zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za ofertę chciałbym zostać właścicielem rsa ... szukam wlasnie auta które będzie wygodne lecz szybkie i pakowne ... teoretycznie kopiłbym bmw 3 ( f30 ) ale niestety obecne bmw to juz nei to samo ... wiec wybór pada na RS ... lecz niestety chce dokonac zakupu poprzez fv lub leasing . Wszystkiego dobrego ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyny :) ale mam nadzieje ze uda mi się jedna z forum wyrwać nawet już poszło pw do Krakowa :) 
jeżeli nic się nie urodzi przez najbliższe np 3 miesiące  trzeba będzie działać dalej i wtedy będę się odzywać @Kamil RS230

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lodowa przrabiałem temat niedawno, na rynku same bezwypadkowe po obejrzeniu 3 egzemplarzy tylko jeden był bezwypadkowy i nie było się do czego doczepić od strony technicznej oprócz drobnych mankamentów lakierniczych typu wgniotka czy rysa na zderzaku.... wszystkie samochody od osób prywatnych, mających firmy i sporo kasy... też szukałem na fakturę ciężka sprawa w końcu padło na pożyczkę leasingowa, która według księgowego wchodzi w koszty choć wszędzie pisze ze tylko odsetki, ale to tez alternatywa przy umówię kupna sprzedaży.. powodzenia w szukaniu samochodu bo nie jest łatwo kupić coś fajnego i uczciwego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas999 moja też już bezwypadkowa nie jest. Ale będę o tym przy sprzedaży informował. Zresztą u mnie tylko na drzwiach cieniowae było. Nie każdej szkody trzeba się czepiać :)

Ale ogólnie masz rację ciężko jest znaleźć dobre auto za dobre pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team