Skocz do zawartości

Adam Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za wcześniejszą odpowiedź, jeszcze jedno pytanie, nie chce dużo inwestować w poprawę dźwięku, ale zrobiłbym wygluszenie przednich drzwi i wymienił w nich głośniki.
Możecie polecić jakieś głośniki np do 500 zł, które można podpiąć pod fabryczną instalację do wzmaka Cantona i dadzą zauważalnie lepszy efekt?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, nestow napisał:

Dzięki za wcześniejszą odpowiedź, jeszcze jedno pytanie, nie chce dużo inwestować w poprawę dźwięku, ale zrobiłbym wygluszenie przednich drzwi i wymienił w nich głośniki.
Możecie polecić jakieś głośniki np do 500 zł, które można podpiąć pod fabryczną instalację do wzmaka Cantona i dadzą zauważalnie lepszy efekt?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Zapytaj za kilka dni @-skaler- - w wątku o poprawie brzmienia Bolero, właśnie rozmawialiśmy o zmianie głośników pod Cantonem.

Przy czym, jeśli jesteś zdecydowany na wygłuszenie drzwi, to zrób to najpierw i wtedy ponownie oceń brzmienie (zanim zdecydujesz się na wymianę głośników).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dużo ? Klapa, wnęki bagażnika (do zasięgu ręki), podłoga, tylna ściana - wszystko jest wygłuszone. Sprawdzę później historię zamówień i napiszę Ci dokładnie ile zużyłem materiału na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłogę bym sobie akurat odpuścił bo nie mam aż takich nerwów na wybebeszanie auta?? Ograniczę się do drzwi i całej komory bagażnika ? Mam jeszcze dylemat czy iść w STP Silver czy Gold jak Ty. A piankę masz położoną jakąś zwykłą jak oferuje Bitmat.pl czy też coś od STP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiałem, udało mi się dostać dobrą cenę na Gold, stąd takowa jest w aucie. W poprzedniej O3, miałem Silver i w zupełności wystarczała. Fakt, Gold jest trochę przyjemniejsza w montażu (jest bardziej elastyczna). 

Piankę brałem Bitmatu, zwykłą 6mm. Co prawda, na podłodze kabiny, okazała się w kilku miejscach za gruba (problematyczne spasowanie plastików tapicerki po wyklejeniu), ale w bagażniku była idealna ?

Niestety nie widzę swojego poprzedniego zamówienia, więc nie powiem Ci dokładnej ilości. Generalnie, możesz spokojnie bazować na wyliczeniach na ich stronie (mają w sprzedaży gotowe kpl na parę drzwi) dodając do tego +10%.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, -skaler- napisał:

Czyli zestaw jaki mają czyli 10 mat (450zł) powinno wystarczyć na drzwi. I coś trzeba doliczyć na bagażnik. Czyli gdzieś do 600zł powinienem się zmieścić biorąc Golda?

Tak, powinno wystarczyć w zupełności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team