Skocz do zawartości

Posiadam różne wyświetlacze dla Skoda, jednostki RNS315


szefu55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Wyświetlacze dla skody. Duże 8" numer 5E0919606, 3V0919606 Dla SUPERB, 5E0919605M nowy model szklany , jest jeszcze jedna sztuka.

5E0919606 - cena na allegro to 880 zł - Cena dla Forum to 700

3V0919606- tak samo 700 zł

5E0919605M - 1200 zł

Jestem z Wami od jakiegoś czasu, kilka osób ode mnie kupowało i nigdy nie było problemów, towar zawsze zgodny z opisem.

Na każdą sztukę udzielam gwarancję, 

Pracuje do godziny 16, później kontakt ze mną jest utrudniony. numer do mnie to 784-214-344 jestem też na whatsappIMG_0680.thumb.JPG.5efc70632adcf28ec525b9e87d89ed8e.JPG

IMG_0279.JPG

IMG_0280.JPG

IMG_0631.JPG

IMG_0632.JPG

IMG_0634.JPG

IMG_0674.JPG

IMG_0675.JPG

IMG_0681.JPG

IMG_0682.JPG

IMG_0683.JPG

Navtech adres.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli założę ekran z columbusa do bolero to co będzie jak wcisnę przycisk Nav? Chodzi mi o MIB2.

Jak zmienisz to nie bedziesz żałował bo to jest bardzo miły mod, a jak nacisniesz NAV to niestety nie włączy się auto pilot, tylko wyświetli się komunikat, że nie masz takiej funkcji :>

Szybko zapomnisz, że on tam wogole jest ;) ale każdy kto wsiądzie do Twojego auta będzie po wrażeniem, że masz nawigację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz to nie bedziesz żałował bo to jest bardzo miły mod, a jak nacisniesz NAV to niestety nie włączy się auto pilot, tylko wyświetli się komunikat, że nie masz takiej funkcji :>
Szybko zapomnisz, że on tam wogole jest ;) ale każdy kto wsiądzie do Twojego auta będzie po wrażeniem, że masz nawigację :D

Zasmuciłes mnie z tym auto pilotem Będę szpanował na dzielni ze navi mam, tylko jak ktoś będzie chciał zobaczyć to będę głupa palił że nie umiem obsługiwać

Ale tak szczerze to większy ekran wyglada zdecydowanie ładniej i na tym mi zalezy. Ile może być warty ekran bolero mib2? Stan idealny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szpanował na dzielni ze navi mam, tylko jak ktoś będzie chciał zobaczyć to będę głupa palił że nie umiem obsługiwać (...) Ile może być warty ekran bolero mib2? Stan idealny.

Jak, masz SmarLinka to szpanujesz Google Maps i Yanosikiem na tym ekranie, a nie tam jakaś oem mapą

Stary ekran raczej nie jest warty nic Komu on potrzebny.. Przyda się tylko wtedy jak sie komuś zbije albo porysuje, albo gdy będzie sprzedawał auto i włożysz go spowrotem ;)

PS. Mi sie przydał jak oddawałem do ASO na aktualizację softu radia bo mi powiedzieli, że z tym ekranem jak coś sie popsuje(czyt. popsują) to będzie moja wina :>

Następnym razem oddałem z tym większym, bo mi się nie chciało przekładać i zrobili na nim, nic sie nie popsuło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam smartlinka i nie potrzebuje bo używam iphona. Dopóki nie będzie airplay to nie chce mi się za każdym razem podpinać kabla żeby używać carplay.

O sprzedaży myślałem bardziej komuś co sprzedaje komplety. Ty masz mib2 i miałeś soft aktualizowany w bolero? Ja znalazłem info że nie ma nic świeżego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcq a jak to jest z tą ochroną komponentu. Jak przełoże tylko ekan to jednostka centalna (Bolero) nie bedzie się gniewać? SmartLink aktywuje sie w aso do jednostki centralnej? Ekran nie ma tu znaczenia?

Myslałem o tym tylko niestety mój telefon wg. Skody i SmartLink nie jest kompatybilny. A zapłacić za aktywacje przykładowo 7 stów + jeszcze wymiana telefonu - niech się gon..ą

A z tą aktualizacją softu w Bolero to podobno tylko dotyk poprawia?

Edytowane przez jackowski11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie biorę wyświetlaczy w rozliczeniu, małe są niesprzedawalne :( każdy zmienia na większy jak już coś robi. każdy wyświetlacz można wymienić na większy pod warunkiem ze ma taki sam kształt i rozdzielczość jego jednostki go obsłuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam smartlinka i nie potrzebuje bo używam iphona. Dopóki nie będzie airplay to nie chce mi się za każdym razem podpinać kabla żeby używać carplay.

Nie ciagnijmy tematu iPhone vs Android :]

Ty masz mib2 i miałeś soft aktualizowany w bolero? Ja znalazłem info że nie ma nic świeżego.

https://octavia.team/temat/217-skoda-smartlink/?do=findComment&comment=27268

Sprawa dotyczy pierwszej wersji MIB2 z MY2016 Bolero 5Q0035840A

swoja drogą to pierwszy MIB2 w O3 do ktorego można wiekszy wyświetlacz bo pracuje w rozdzielczości tej samej co Columbus mib1 i mib2 oraz Bolero/Amundsen FL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://octavia.team/temat/217-skoda-smartlink/?do=findComment&comment=27268
Sprawa dotyczy pierwszej wersji MIB2 z MY2016 Bolero 5Q0035840A
swoja drogą to pierwszy MIB2 w O3 do ktorego można wiekszy wyświetlacz bo pracuje w rozdzielczości tej samej co Columbus mib1 i mib2 oraz Bolero/Amundsen FL

Ja nawet nie zacząłem tematu iPhone vs android. Grzeje mnie kto ma jaki telefon Ja po prostu używam iPhone

Czyli jednak jest świeższe oprogramowanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Ja nawet nie zacząłem tematu iPhone vs android. Grzeje mnie kto ma jaki telefon Ja po prostu używam iPhone


Wiem, tylko żartowałem ;)

Ale dla tych co maja iPhone a nie maja nic przeciwko Android, Smartlink też może sie przydać :>
Sprawdzona jest sprawa, ze jak na telefonie z Android (z prawami root) wyrzucimy usluge bluetooth to nie wypina się drugi tel z bt ;)
Wtedy większy ekran ktory sprzedaje@szefu55 dla GoogleMaps, YouTube, Yanosik.. itp to sama przyjemność :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Wiem, tylko żartowałem ;)

Ale dla tych co maja iPhone a nie maja nic przeciwko Android, Smartlink też może sie przydać :>
Sprawdzona jest sprawa, ze jak na telefonie z Android (z prawami root) wyrzucimy usluge bluetooth to nie wypina się drugi tel z bt ;)
Wtedy większy ekran ktory sprzedaje[mention=1399]szefu55[/mention] dla GoogleMaps, YouTube, Yanosik.. itp to sama przyjemność :)

Czyli mówisz żeby kupić telefon na androidzie, podpiąć go do smartlinka i tak używać? Muszę przemyśleć sprawę, wtedy ma sens dokupienie smartlinka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcq Czym się różni wyświetlacz Columbus

3V0919606

  od

3E0919606 ?

Ten pierwszy montowany w Superb, to wiem. Chodzi mi o funkcjonalność, rozdzielczość itp

Edytowane przez jackowski11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szefu55 napisał:

nie biorę wyświetlaczy w rozliczeniu, małe są niesprzedawalne :( każdy zmienia na większy jak już coś robi. każdy wyświetlacz można wymienić na większy pod warunkiem ze ma taki sam kształt i rozdzielczość jego jednostki go obsłuży.

Czy zmieniacie radio Swing na Bolero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Posiadam różne wyświetlacze dla Skoda, jednostki RNS315

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team