Skocz do zawartości

Posiadam różne wyświetlacze dla Skoda, jednostki RNS315


szefu55

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam do sprzedania wyświetlacz 5E0919606D 9,2" , wizualnie jest w stanie BDB. Technicznie sprawny, jednak na szkle jest pęknięcie cieńsze od włosa, widać je pod odpowiednim kątem i na wybranym tle. Poza tym zachowana jest pełna funkcjonalność. Cena za wyświetlacz to 650 zł z wysyłka kurierską pobraniową.

784-214-344 jestem do godziny 16

sms- watsapp-

P1030464.JPG

P1030465.JPG

P1030466.JPG

Edytowane przez szefu55 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ten wyświetlacz 5E0919606D (MIB2.5) mogę włożyć zamiast wyświetlacza Columbus MIB2 (mam ten z dwiema gałkami i fizycznymi przyciskami - Octavia MY2016)?

Czy to zadziała z moją centralą w schowku MIB2 (bez karty SIM)? Czy muszę wszystko zmieniać na MIB2.5 i bawić się w ochronę komponentów, itd.?

Edytowane przez tomo1978 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pab567 Dziękuję bardzo. Myślałem, że będzie łatwiej bo MIB 2 oraz 2.5 to cały czas "dwójka" z przodu ? i miałem nadzieję, że tylko soft zmienię i zadziała.

Edytowane przez tomo1978 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Panowie pytanko, mam obecnie bolero 2, auto to rs my2016, jutro pakuje wyświetlacz 5E0919605M, czy da się zmienić na tym bolero jakoś "skórkę" na wspomniane 6 ikon ?
Czy jest jakiś inny mod jest ogólnie dostępny na jednostce centralnej MIB  STD2 ZR + /NAV, 5Q0035840A, ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że @szefu55 się nie obrazi, ale mam do sprzedania ekran od Columbusa 8' od niego kupiony, oczywiscie sprawny w 100 procentach. Niestety nie podpasował do mojej jednostki a jak już ją zmienię to wleci szklany. Cena 700, stan idealny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Poproszę o pomoc - instrukcję na wyznaczenie warunków brzegowych dla zmiany Infotainment. Mam zainstalowany Infotainment Swing bez opcji phone - sądzę, że jest to urządzenie z pierwszego montażu (jestem drugim właścicielem). Brak tej funkcji jest dla mnie zdecydowanie uciążliwy - stąd pomysł na zmianę Infotainment. Przy okazji gdyby udało się dodać nawigację klasy google maps/yanosik byłbym całkowicie usatysfakcjonowany, a gdyby uruchomić funkcję smartlink to byłoby genialnie 🙂 - aż za dobrze.

I tu prośba - jakie dane powinienem znać i jak je sczytać dane bez demontażu Infotainment - symbole/MIB/itp. Jak dowiedzieć się czy gdzieś w moim pojeździe jest moduł bluetooth oraz mikrofon? Jak rozumiem po przeczytaniu kilku wątków niektóre z danych stanowią warunki brzegowe dla rozpatrywania opcji wymiany na Infotainment z wyższej półki bez przeprowadzania rewolucji w pojeździe (wielu konkretnych uzupełnień) czego zdecydowanie chciałbym uniknąć. 

Edytowane przez radianek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team