Skocz do zawartości

Policyjna Octavia w Czechach


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Na O3, O2 , Superb a przede wszystkim na Passaty R36, ten ostatni pod Pilznem mnie kosztował sporo stresu bo mi chcieli prawko odebrać na 3 miesiące, czesi się nie pier***, zresztą jak u nas aktualnie, tam tak już było 5 lat wstecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dobrze, że każda Octavia przyciąga moją uwagę na drodze. Takie wystające kamery czy dodatkowe lampy od razu bym wypatrzył. Tak jak w Polsce, sprawdzam wszystkie Insignie, Alfy, Vectry i każde auto które dało radę rzucić się za mną na pomiar. Trochę przerąbane mają właściciele np. Vecty, podjeżdżam z boku i ostentacyjnie badam czy to nie policja. Kilka razy w ten sposób uśmiechnąłem się właśnie do policjantów. Nie pozwalam też żeby coś jechało za mną, chowam się wtedy na prawy i czekam aż minie żeby obczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maol72 napisał:

Namo uciekasz do lasu?

Staram się pilnować lusterka wstecznego, żeby nie mogli mnie zmierzyć. Dwa razy tak miałem, wyprzedzałem kolumnę pojazdów na lewym z której wyskoczył Superb/Vectra za mną to szybko uciekłem na prawy. Jak mnie mijali to obczajka i faktycznie, misiaki to były. Nie rozumiem jak można dać się zmierzyć od tyłu.

P.S. Dzięki :piwo: Szkoda, że to nie OCP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to nie wyszalałem. Teraz nawet mają Fordy Kuga wygląda jak rodzinne auto a to policja 

A w poznaniu mają nową octavie RS

 

Edytowane przez maciek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im takim Kuga/Ceed/Asta przyjdzie mierzyć odchodzącą Audi A6 3.0 TDI to pomiar wychodzi potem z kosmosu. Żeby poprawnie zrobić pomiar muszą zrównać się z mierzonym pojazdem min. 100 m przez jakiś czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namo... co się z Tobą dzieje ... Ty zjeżdżasz na  prawy? Niemożliwe normalnie... :)

A wracając do tematu Czech - jakoś nigdy nie miałem tam problemu w przeciwieństwie do naszego pięknego kraju. Co z tego, że mają R36 i inne wynalazki, jak oni nie potrafią tak cwaniakować jak nasi rodzimi "stróże prawa". Tam się nie da mandatu zapłacić, o ile ktoś posiada mózg i potrafi z niego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Enriquez napisał:

Ty zjeżdżasz na  prawy?

Zjeżdżam ... szczególnie w tedy jak z prawego coś wyskoczy i spróbuje mnie zmierzyć. Nigdy nie ciągnąłem tylu tirów na lewym pasie jak ta babka i jeszcze tak powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Enriquez napisał:

A wracając do tematu Czech - jakoś nigdy nie miałem tam problemu w przeciwieństwie do naszego pięknego kraju. Co z tego, że mają R36 i inne wynalazki, jak oni nie potrafią tak cwaniakować jak nasi rodzimi "stróże prawa". Tam się nie da mandatu zapłacić, o ile ktoś posiada mózg i potrafi z niego korzystać.

to ciekawe co piszesz, dużo jeździsz po lub przez Czechy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team