Skocz do zawartości

Żarówki do halogenów


Christopy

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma do polecenia jakie żarówki wstawić do przodu zamiast standardowych? Zależy mi na tym, żeby dobrze oświetlały drogę.

Czytałem test Auto-Świat o H7 i chyba kupię sobie te Cartechnic bo są relatywnie tanie a dobrze świecą według nich.

Co do H15 to nie mam pojęcia, są te wszystkie racing vision i inne, ale nie znam się za bardzo na nich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, że pytasz o żarówki do halogenów.. A w nie RS przed FL to H8.
Nie wiem o co pytasz..
H8 mam https://m.interlook.pl/product-pol-809-Zarowka-samochodowa-LED-H11-21-SMD-2835.html i dają radę... Mam plan zamówić coś na zapas bezpośrednio z Chin na tym modelu diody.. Starsze ale dobrze świecą. Nie znam się jednak, są tu koledzy co maja większe doświadczenie w temacie.

Tu masz porownanie chinczyka za 2$na na diodach 5630 do tych z interlook..
Zaznaczam, że na halogenach mam folie na lampy ciemna jasna Avisa..
2462bd5fa283227e23df69a784fd2a37.jpgf83ce5b6c9e2d59349321f46f3a635db.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o zwykłe żarówki do reflektorów, z przyzwyczajenia mówię na nie "halogeny" bo to nie xenon xD H7 i H15. H7 na 100% kupię Ring Xenon Ultima :)

Nie wiem tylko jakie H15 włożyć.

Edytowane przez Christopy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, że pytasz o żarówki do halogenów.. A w nie RS przed FL to H8.
Nie wiem o co pytasz..
H8 mam https://m.interlook.pl/product-pol-809-Zarowka-samochodowa-LED-H11-21-SMD-2835.html i dają radę... Mam plan zamówić coś na zapas bezpośrednio z Chin na tym modelu diody.. Starsze ale dobrze świecą. Nie znam się jednak, są tu koledzy co maja większe doświadczenie w temacie.

Tu masz porownanie chinczyka za 2$na na diodach 5630 do tych z interlook..
Zaznaczam, że na halogenach mam folie na lampy ciemna jasna Avisa..
2462bd5fa283227e23df69a784fd2a37.jpgf83ce5b6c9e2d59349321f46f3a635db.jpg


Te z interlooka nie wywalają błędu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączając się pod  temat - jakie żarówki polecacie do O3 FL do świateł przeciwmgielnych/halogenów. Chodzi mi o coś co dobrze będzie współgrało z kompem, nie wywalając  jakichś błędów a przed wszystkim aby fajnie wyglądało w kompozycji z reflektorami ledowymi:) Najlepiej zimna biel, a nie obecna rażąca żółć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączając się pod  temat - jakie żarówki polecacie do O3 FL do świateł przeciwmgielnych/halogenów. Chodzi mi o coś co dobrze będzie współgrało z kompem, nie wywalając  jakichś błędów a przed wszystkim aby fajnie wyglądało w kompozycji z reflektorami ledowymi:) Najlepiej zimna biel, a nie obecna rażąca żółć :)
O, ja też jestem zainteresowany. Najlepiej od razu z instrukcją montażu ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już też się zbieram długo do tematu wymiany żarówki w przeciwmgielnych.

A nie za bardzo chce coś zmieniać za pomocą VCDS.

Chodzi mi po głowie to - http://allegro.pl/zarowki-h8-12v-35w-4300k-90-xenon-effect-white-i6743857714.html
bo i tak ile te przeciwmgielne są załączone ? a wydawanie moim zdaniem więcej niż np. 100 zł mija się z celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2018 at 16:36, mcq napisał:

Tu masz porownanie chinczyka za 2$na na diodach 5630 do tych z interlook..

Która żarówka jest włożona do prawego halogena ? (jaśniej świecącego)

Czy w porównaniu ze std żarówką jest różnica w doświetlaniu ? Widzę, że też masz xenony dlatego pytam.

Lukas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Która żarówka jest włożona do prawego halogena ? (jaśniej świecącego)
Czy w porównaniu ze std żarówką jest różnica w doświetlaniu ? Widzę, że też masz xenony dlatego pytam.
Lukas


Oczywiście, że słabiej swieci bezpośredni prywatny import z Chin ;)
Nie używam doświetlania, wyłączyłem. Faktycznie widać, że jest to mocniejsze światło, ale należy też pamiętać o innych uczestnikach ruchu. Mi na mieście by przeszkadzało takie auto stojace i świecące jednym mocnym przeciwmgielnym.
.. nie mam xenonow..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Dnia 17.03.2018 at 13:17, Adam88 napisał:

Już też się zbieram długo do tematu wymiany żarówki w przeciwmgielnych.

A nie za bardzo chce coś zmieniać za pomocą VCDS.

Chodzi mi po głowie to - http://allegro.pl/zarowki-h8-12v-35w-4300k-90-xenon-effect-white-i6743857714.html
bo i tak ile te przeciwmgielne są załączone ? a wydawanie moim zdaniem więcej niż np. 100 zł mija się z celem

Znalazłem coś takiego https://www.sklepledowy.pl/pl/p/Skoda-Octavia-III-Swiatla-Przeciwmglowe-LED-H8-35W-OPTICON-12V-DC-4000lm-6500K-zestaw-2-sztuki/3487 może i 200zl ale napisane jest że nie wyzwalają błędów. Co o tym myślicie? Czy jednak zawsze przy takiej wymianie potrzebna jest ingerencja VCDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team