Skocz do zawartości

Aso w trójmieście?


Sebdar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ktoś może polecić inne ASO niż Plichta w Trójmieście? Nie lubię jak mi ktoś kłamie w twarz i nie jestem człowiekiem który będzie się wykłócał z serwisantem. Krótka historia z dzisiaj. Zmiana oleju po raz pierwszy w aucie kupionym jako nowe w Hiszpanii. Przy okazji poprosiłem żeby poprawili zaczepy (blokady) dodatkowej półki bagażnika, tej wysuwanej, ponieważ od jakiegoś czasu zaczęła mi spadać. Pan serwisant stwierdził że nic nie mogą zrobić bo w Hiszpanii te półki sa inne i nie mają tych zaczepów. Bzdura. Półka kupiona i dołożona przez serwis. Numer części ten sam dla całej Europy (5E5061109), w której skład wchodzą półka i elementy mocujące (metalowe blaszki i plastikowe blokady). Żenada, traktować klienta jak idiotę. Wiem jak to wygląda, sam to kupowałem i sam się miałem zabierać za montaż, ale zrobili mi to w ASO jako przysługę. Także pierwsze wrażenia z wizyty u Plichty w Gdańsku słabe. Ktoś poleca jakieś inne ASO?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plichta w Trójmieście niestety zdominował wszystko... stał się poniekąd monopolistą B-| jeszcze kilka lat temu była jakaś alternatywa (Lellek), dziś już nie ma. Ja osobiście z usług ASO już nie korzystam, bo i żadna gwarancja ani leasing już mnie nie zobowiązuje, to i po co... Ale znam osoby, które z Gdańska jadą 50 km do Starogardu Gdańskiego do ASO HADM Gramatowski i bardzo chwalą sobie...

Edytowane przez klarus (wyświetl historię edycji)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plichta w Trójmieście niestety zdominował wszystko... stał się poniekąd monopolistą B-| jeszcze kilka lat temu była jakaś alternatywa (Lellek), dziś już nie ma. Ja osobiście z usług ASO już nie korzystam, bo i żadna gwarancja ani leasing już mnie nie zobowiązuje, to i po co... Ale znam osoby, które z Gdańska jadą 50 km do Starogardu Gdańskiego do ASO HADM Gramatowski i bardzo chwalą sobie...
Dzięki tam też pojadę na serwis. Nie będę płacił za słuchanie bajek.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, lepiej jechać do Starogardu niż na miejscu u Plichty. Inny świat i podejście do klienta. Mimo, iż zaczołem kupować Skodę u Lellka w Sopocie (po przejęciu przez Plichte później niestety juz przy finalizacji), na serwis jeżdżę do Gramatowskiego, do Plichty mimo, ze blisko - omijam szerokim łukiem - zwłaszcza na Grunwaldzkiej.

W Trojmiescie Plichta niestety monopolista jak kolega wyżej wskazał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, lepiej jechać do Starogardu niż na miejscu u Plichty. Inny świat i podejście do klienta. Mimo, iż zaczołem kupować Skodę u Lellka w Sopocie (po przejęciu przez Plichte później niestety juz przy finalizacji), na serwis jeżdżę do Gramatowskiego, do Plichty mimo, ze blisko - omijam szerokim łukiem - zwłaszcza na Grunwaldzkiej.
W Trojmiescie Plichta niestety monopolista jak kolega wyżej wskazał.
Mod: Proszę o dołączenie tych opinii do wątku o danych ASO i opinii o nich.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wszystko u nas zaorali. Lellek trzymał jeszcze jakiś poziom. Szału nie było, ale w dwóch skodach (F2 i O1) nie było większych wtop. Wielka szkoda, że Skoda pozwoliła na taki monopol w pomorskim.

Plichta, szczególnie na Grunwaldzkiej, to dno i 3 metry mułu. Skrajnie niesympatyczni pracownicy różnych działów, tragiczni mechanicy.

Gdynia jeszcze się broni działem nowych samochodów i przyjmującymi na serwis. O mechanikach nie mam zdania.

Szadółki to teoretycznie stary Sopot, ale kilka problemów już miałem. Niestety (dla mnie) są najbliżej.

Może faktycznie trzeba warto sprawdzić w przyszłym roku Starogard...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team