Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1.06.2017 at 17:53, torzech napisał:

Dzisiaj zaktualizowałem swoje MIB do najnowszej wersji 0490.

4Ywa0BL.jpg

Gdyby ktoś był zainteresowany to mam przygotowane wszystkie pliki i mogę udostępnić. B-|

A czy po aktualizacji kodowania zostają czy trzeba się ze wszystkim znowu bawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, -skaler- napisał:

A czy po aktualizacji kodowania zostają czy trzeba się ze wszystkim znowu bawić?

Jeżeli masz na myśli ustawienia stacji radiowych i podobne rzeczy to zostały wyzerowane.
Innych kodowań nie mam, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie nowe funkcjonalności odsłania nowa wersja albo co usprawnia, jakie błędy? Ja mam wersje 353 i nie wiem czy warto aktualizować. 

Edytowane przez Karol Kudra (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Karol Kudra napisał:

A jakie nowe funkcjonalności odsłania nowa wersja albo co usprawnia, jakie błędy? Ja mam wersje 353 i nie wiem czy warto aktualizować. 

Ja żadnego changelog'a nie czytałem.
Najlepiej byłoby się spotkać i przeklikać przez jeden i drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Karol Kudra napisał:

Hej. W czerwcu wyszły nowe mapy dla Amundsena i chciałem to zaktualizować. 12 GB. Mapy pobrałem, rozpakowałem i wgrałem na kartę (wcześniej sformatowałem). Czy w mapach w ogóle się coś zmieniło od listopada 2016??? Bo mam wrażenie że nie. Navi przed aktualizacją pokazywała ECU1 2017 i teraz pokazuje to samo. W ogóle pliki jako zawartość aktualizacji są z datą czerwiec/lipiec 2016. 

Te mapy ECE 1 2017 (12 gb) do Amudsena to ja mam przynajmniej od lutego. Skąd info, że to są nowe? 

Na stronie update portal była informacja, że nowe mapy miały wyjść w czerwcu, ale teraz jest, że dopiero w listopadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 22Tomaszz napisał:

Na stronie update portal była informacja, że nowe mapy miały wyjść w czerwcu, ale teraz jest, że dopiero w listopadzie :)

No właśnie stąd. Skoro Skoda pisze że aktualizacja miała nastąpić w czerwcu to liczyłem że tak będzie. Teraz piszą że w listopadzie. Ładnie z ich strony by było aby zamieszczali changeloga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze poczekać, bo te mapy są tak naprawdę z listopada 2016.
W listopadzie 2017 wyjdą pewnie mapy ECE 1 2018. Teraz teoretycznie powinny wyjść mapy ECE 3 2017 albo jakąś 2 przeznaczona na naszą część Europy.
Tak czy siak trzeba czekać.
Mam tylko nadzieję, że poprawią w nich ograniczenia prędkości w Warszawie, bo mną wszystkich miejskich trasach przelotowych pokazuje że limit to 100 km/h a w rzeczywistości jest np. 50 ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie navi pod prąd tez już prowadziła :). 

A działa komuś w Polsce TMC? Czytam że oficjalnie niby działa ale nie znam nikogo komu to śmiga. Do Navi to wręcz niezbędne przy obecnej technologii. Czasami żałuje ze zamówiłem sobie navi bo z niej nie korzystam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karol Kudra napisał:

Mnie navi pod prąd tez już prowadziła :). 

A działa komuś w Polsce TMC? Czytam że oficjalnie niby działa ale nie znam nikogo komu to śmiga. Do Navi to wręcz niezbędne przy obecnej technologii. Czasami żałuje ze zamówiłem sobie navi bo z niej nie korzystam. 

Czytaj więcej  

U nas możemy o  TMC tylko pomarzyć, no chyba że ma się już Skoda Connect z usługami on-line i z Traficiem  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMC działa z czeskimi komunikatami, np. we Wrocławiu potrafi pokazywać informacje z Pragi, tak samo jak i łapie czeskie radio. Co do map to update jest przewidziany na przełom czerwca i lipca więc może na dniach coś się pokaże.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W austrii TMC u mnie tak zadziałało, że dostałem wielki komunikat na cały wyświetlacz, że w okolicach jakiegoś tam miasta, na autostradzie, na km takim i takim, z przeciwka jedzie samochód pod prąd i żeby zachować szczególną ostrożność :)

Dwa razy się ten komunikat pojawił, drugi z aktualnym miejscem. W zasadzie to brzmiało to jak by jakiś samobójca jechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonię na infolinię czy coś wiedzą. 

Zrzut ekranu 2017-07-03 o 13.17.42.png

A na infolini mi przekazali, że użytkownicy komputerów Apple na razie nie mogą pobierać map :). Mają jakiś problem i producentowi zostało to już zgłoszone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team