Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wolf napisał:

SL można aktywować tylko w ASO, cena między 650 a 800 zł w zależności od serwisu :)

ale to tylko kwestia licencji?

Nikt nie próbował żadnym ELMem?

Być może nie w temacie, ale jak zmienić w komputerze opony zimowe na letnie?

Edytowane przez Adam Skomra (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy ma ktoś problem z podłączeniem iPhona przez USB po aktualizacji do iOS 11.0.1? Nie czyta mi tego źródła danych a parę dni jeszcze wszystko działało. Wysypało się chyba po aktualizacji do 11.0.1. iPhone wyświetla po pewnym czasie że nie obsługuje tego urządzenia jak by kabel był nie oryginalny a jest oryginał. A radio nie widzi iPhona. Bluetooth działa jak działał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Znalazłem ale teraz mam problem z kartą, odpaliła w aucie ładnie działało potem na pc chciałem wszystko przenieś na dysk i przy 25% karta się zawiesiła i teraz nic nie można z nią zrobić po włożeniu do czytnika w kompie pokazuje się dysk zewnętrzny ale krzyczy że jest uszkodzona i nic nie można z nią zrobić, miał może ktoś podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta nie chce się sformatować tak jak była by zabezpieczona i się zablokowała podczas kasowania jej ,może wykasowałem jakiś plik systemowy. Ktoś z Wawy chętny do pomocy jak tak to proszę kontakt na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rrobert  skąd "wykopałeś" linka do map 166? (jeśli to nie tajemnica?). Na vw.de i .pl jeszcze nie ma, na navigation.com ..... też jeszcze nie ma. Napisz na PW.

Ale już "idzie" w JDownloaderze :-). Dzięki za linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2017 at 19:29, rrobert napisał:

Uważajcie przy wypakowywaniu. Mi wypakowało do katalogu: P166_N60S5MIBH3_EU_NT, a powinno zawartość tego katalogu wypakować na kartę SD.

Zobaczymy po wgraniu jakie będą zmiany. U mnie w ostatnich latach przybyło kilka nowych rond, nie wszystkie pokazały się na mapach 161. Może teraz będzie lepiej.

Zachęcam do zgłaszania, dodawania, korygowania .... nowych dróg, rond etc. na:  mapcreator.here.com

Jest również wersja po polsku oraz aplikacja na smartfona do zgłaszania zmian niemal on-line.

Ja już widzę zgłaszane zmiany - uliczki osiedlowe jako jednokierunkowe - na mapach od nr 157.

Edytowane przez maol72 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2017 at 19:50, maol72 napisał:

Uważajcie przy wypakowywaniu. Mi wypakowało do katalogu: P166_N60S5MIBH3_EU_NT, a powinno zawartość tego katalogu wypakować na kartę SD.

Zobaczymy po wgraniu jakie będą zmiany. U mnie w ostatnich latach przybyło kilka nowych rond, nie wszystkie pokazały się na mapach 161. Może teraz będzie lepiej.

Zachęcam do zgłaszania, dodawania, korygowania .... nowych dróg, rond etc. na:  mapcreator.here.com

Jest również wersja po polsku oraz aplikacja na smartfona do zgłaszania zmian niemal on-line.

Ja już widzę zgłaszane zmiany - uliczki osiedlowe jako jednokierunkowe - na mapach od nr 157.

a mnie jakoś nie chce aktualizować . jaką masz strukturę katalogów na karcie? ile trwało wyszukiwanie aktualizacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.11.2017 at 10:51, rrobert napisał:
a mnie jakoś nie chce aktualizować . jaką masz strukturę katalogów na karcie? ile trwało wyszukiwanie aktualizacji? 

Struktura katalogów wydaje się być 

porawna. Bede wgrywal w piątek po pracy (w drodze na serwis do Ciechanowa)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez maol72 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team