Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak - na kartę wrzuciłem strukturę katalogów oraz plików dokładnie taką, jaka była po otworzeniu archiwum. Kartę włożyłem do Columbusa MIB2 i od razu otrzymałem komunikat, że jest to aktualizacja oprogramowania. Aktualizacja trwała około 30 minut. Teraz mam mapy 166 2018.

Edytowane przez tomo1978 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=45]rrobert[/mention] no właśnie taki problem, dźwięk do duszy. Płaski bez basu, z nadmiernym środkiem który jest aż przytłaczający. Nie da się słuchać. Zero dynamiki.
Sam sobie odpowiadam, ale temat udało się rozwiązać dzięki@pab567. Odpowiednia parametryzacja dźwięku i to co się wydobywa z głośników diametralnie się zmieniło. Zacząłem szukać w samochodzie gdzie mam schowany subwoofer . Przepaść. Śmiem twierdzić że gra lepiej niż Canton. Mogę stawać do konkursu Car Audio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie adaptacja tylko parametryzacje. Znalazłem kontener z Leona i wrzuciłem do Columbusa w swojej F3 i nagle stał się cud. No to pomyślałem o@Daab I że 2 dni później on też już miał banana na twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie adaptacja tylko parametryzacje. Znalazłem kontener z Leona i wrzuciłem do Columbusa w swojej F3 i nagle stał się cud. No to pomyślałem o[mention=1281]Daab[/mention] I że 2 dni później on też już miał banana na twarzy :)
Nadal mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pab567 napisał:

Nie adaptacja tylko parametryzacje. Znalazłem kontener z Leona i wrzuciłem do Columbusa w swojej F3 i nagle stał się cud. No to pomyślałem o@Daab I że 2 dni później on też już miał banana na twarzy :)

Ten zestaw parametrów jest Public? I czy Vcp to załaduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rrobert przepraszam, że tak późno odpowiadam ale nie zauważyłem Twojego pytania.

Karta jest formatowana na FAT32 a strukturę plików i katalogów masz na załączonej fotce. Rozpakowałem WinRAR-em.

fat32.jpg

Edytowane przez tomo1978 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kleju napisał:

Ta wersja też podejdzie do nowego (wersja po fl 9,2") Columbusa?

@kleju Masz na myśli ten link do map 166? To tak!!!

A masz uruchomione konto na "Skoda Connect"? Pokazuje się że można pobierać mapy on line?

Edytowane przez maol72 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maol72 tak chodzi mi o tą nową aktualizację. Dzięki za info. 

Mam uruchomione konto, ale coś nie działa mi poprawnie ostatnio wszystko co związane z siecią... Jadę na serwis w czwartek, bo od tygodnia już nie mam wifi w aucie... Ale jak sprawdzałem na początku była taka możliwość, ale to z miesiąc temu. 

Edytowane przez kleju (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, rrobert napisał:

@pab567 jakiś pomysł na brak możliwości aktualizacji navi wiesz jakiej.  formatowanie na fat32 nic nie daje system nie widzi aktualizacji 

A jeszcze sie nie przymierzałem do tego, zawalony jestem robota do końca tygodnia, sprawdzę pewnie dopiero wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam taki maly klopot, że wiesza sie wyswietlacz czasem a jak jest w trybie radio to samoczynnie zmienia stacje. Czy ktos ma moze nowszy soft do i moglby podesłać i podzielic sie info jak sie to robi? Karta i jazda czy cos wiecej?f3fc051ec4c20861fdeed78daba91d29.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2017 at 08:19, Kisielku napisał:

Mam taki maly klopot, że wiesza sie wyswietlacz czasem a jak jest w trybie radio to samoczynnie zmienia stacje. Czy ktos ma moze nowszy soft do i moglby podesłać i podzielic sie info jak sie to robi? Karta i jazda czy cos wiecej?f3fc051ec4c20861fdeed78daba91d29.jpg

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Podjedź do serwisu. To co opisałeś to akcja serwisową, o której mówił mi człowiek z serwisu. Podobno "masowo" wieszają się wyświetlacze w radyjkach z mniejszym LCD (bez nawi). Producent zaleca (broni się przed wymianą gw.) update softu.

Edytowane przez maol72 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam przymierzasz się do zmiany jednostki na coś z serii MIB2 więc front i tak masz do wymiany :)

Dnia 26.11.2017 at 22:16, jarekxyz napisał:

Witam,

jestem nowy w temacie, mógłby mi ktoś pomóc i roszyfrować jaką wersję radia ja mam

i czy są nowsze wersje oprogramowania niż mam wgrane

Z góry dzięki za pomoc.

IMG_0821.JPG

Columbus MIB1 z dość prehistorycznym softem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team