Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, grzesle napisał:

Cześć,

Mam problem z aktualizacją map, a dokładnie z kartą SD. Podczas rozpakowywania na kartę, coś się wykrzaczyło i teraz po włożeniu karty do czytnika wyskakuje komunikat  że karta niesformatowana i oczywiście nie da się sformatować. Kupiłem też nową kartę 16GB class 10 skopiowałem pobrane mapy ale Amundsen ich nie widzi. Ma ktoś może jakieś pomysły jak mieć z powrotem mapy?

Cześć 

poczytaj kilka stron do tyłu.

jest info dla Amundsena.

A formatowałeś kartę w NTFS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pab567 napisał:

Na nieoryginalnej karcie nie pójdzie

Amundsen MIB2 czy MIB1?

A jak mogę sprawdzić czy MIB1 czy MIB2??

8 godzin temu, maol72 napisał:

Cześć 

poczytaj kilka stron do tyłu.

jest info dla Amundsena.

A formatowałeś kartę w NTFS?

formatowałem najpierw FAT32 potem NTFS - nic nie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbowałem zrobić downgrade tak samo jak robiłem upgrade, ale dupa. Nie działa mi teraz na nowym mirror link i w menu klimatyzacji straciłem możliwość zmiany siły nadmuchu.
Reszta działa stabilnie. Upgrade poszedł bez błędów, ale jednak nie jest wszystko różowo.

Dodam, że mam teraz 1233 i chetnie bym sprawdził 10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem aktualizacji na stronie skody, ale wyskoczyło, że jest brak.

Chociaż pod opisem radia widnieje w aktualizacjach, że jest dostępny mirror link.

Jest jakis inny sposób aktualizacji? Czy to jest wersja jak najbardziej aktualna?

IMG_20180816_143951.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kupilem niedawno skoda Octavia z radiem Amundsena,ale nie mam karty,teraz moje pytanie ilu GB jest wasza oryginalna 8GB,czy 16GB?ponieważ gość co sprzedaje ma dwie różne,ale oczywiście różnią się cenowo.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Martin1 napisał:

Witam.Kupilem niedawno skoda Octavia z radiem Amundsena,ale nie mam karty,teraz moje pytanie ilu GB jest wasza oryginalna 8GB,czy 16GB?ponieważ gość co sprzedaje ma dwie różne,ale oczywiście różnią się cenowo.Pozdrawiam

Odpowiedz jest prosta: 8GB ma org dla MIB1, a 16GB ma klon dla MIB1 i org/klon dla MIB2 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System ESC.To jest na 99% MIB2 ,Mam pytanie czy moze ktoś z was wie jaki jest numer CID do tej karty,potrzebuje ab zamówić, jesli ktoś ma do MIB1 to tez poproszę wtedy zamowie obydwie i nie będę mial zadnych problemow.

Edytowane przez Martin1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team