Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, pab567 napisał:

Założę się, że źle rozpakowane... ma być bezpośrednio w katalogu głównym na karcie. Jeśli twierdzisz, że jest inaczej, zrób mi screenshot z kompa z menedżera plików.

To jak to trzeba rozpakować ? Ja widzę 2 możliwości

- zostawić to w folderze na karcie

- wypakować z folderu bezpośrednio na kartę

Jest jeszcze jakaś inna ? Obie nie działają ?

Edytowane przez Daniel Osojca (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że również w takim języku się wyrażam ? Poniżej załączam ss z obu przypadków, których próbowałem.

Pytanie : formatować do exFAT czy NTFS? Teraz jest domyślnie czyli exFAT.

1 :

image.png.7ff631d8ab3be14f465e940eeb171e12.png

2: 

image.png.5e4ed6f08720727ff16efb6e1e2f05b4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to przy aktualizacji mapy. A my o sofcie piszemy.

Moim drodzy, nic z tego. Nie wykrywa aktualizacji. Jakieś pomysły ? Kartę wkładam do pierwszego slotu- robię dokładnie tak, jak z aktualizacją map oraz bluetooth i nic .. 

Rób przez menu serwisowe.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez menu serwisowe udało się zaktualizować soft. Chociaż nie wiem czym on różni się od poprzedniego ? Ktoś podpowie ? 

Czy jest możliwość włączenia apple car play w tym sofcie ? 

Dziękuję @pab567

image.png.43b0fb1e8c70aafc3866e4b9acac5a72.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, 
W nowych aktualizacjach map ECE1 2019/2020 nie ma Polski tylko Andora, Belgia, Wyspy Owcze, Francja, Gibraltar, Islandia, Irlandia, Irlandia, Luksemburg, Monako, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Wielka Brytania. Wgrywać obszar ECE5 czy generalnie coś się pozmieniało w polityce skody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa panie...kasa.Mapy są bardziej regionalne to i pewnie jest to koszt mniejszy w produkcji.TomTom też ma teraz więcej podzielone regiony,full Europa tylko dla najbardziej wypasionych systemów.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to moim zdaniem coś jest grubo nie tak, ponieważ zasadniczo nikt nie robi mi łaski udostępniając aktualizację do nawigacja za którą faktycznie zapłaciłem przy zakupie auta. W sumie to zapłaciłem za pełny pakiet z gwarancją dwuletniej aktualizacji a nie za możliwość okrojonej aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanko. Czy jest jakiś problem z podłączeniem radia bolero z O3fl z iphonem? Wiem że na android działa fajnie ale myślę nad zmianą tel A nie chciałbym utracić tych wszystkich funkcji po podłączeniu się z IOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pab567 napisał:

Jeśli masz aktywny SmartLink i dopłacałeś do gniazda USB z obsługą urządzeń Apple to o ile będziesz używał dobrego kabla to nie powinno być problemów.

O kurde to mnie zaskoczyles. Dopłata do usb z obsluga apple??? Serio coś takiego jest ? Do wyboru mam android auto i mirror link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marek Obal napisał:

@Szwedzik U mnie był taki problem, że nie chciał się Iphon podłączyć. wyczytałem że musi byc uruchomione SIRI.

Był to dobry trop, po uruchomieniu wszystko odpaliło za pierwszym razem.

Fajnie. Dzięki za info ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a wiecie może na jaki okres były wykupowane aktualizacje map przy zakupie nowego auta ? Mam Octavie 3 z 2014 roku,radio columbus ,  aktualizacje mam nadal dostępne na portalu update. Pytam tak z ciekawości, nie przeszkadza mi, że nadal mam świeże mapy? Ale niewiem na jak długo. pozdrawiam

Edytowane przez Kamil1985NL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team