Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ostatnio znowu zaczal mi po glowie chodzic temat z wymiana columbusa mib1 na amundsena mib2. Same jednostki na gieldzie widzialem po 400-500 zl. Moge miec dostep do kabla i vcds. Pytanie tylko czy to jest duzo roboty w programie, zeby radio dzialalo w aucie? Czy wazne z jakiego auta pochodzi radio, np jak mam 2.0tdi to musze szukac z takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć!

Mam Octavię 3 z 2014r. z Amundsenem w wersji 435. Mam jeden problem z moim radiem. Gdy słucham muzyki przez BT, to po skończonej rozmowie telefonicznej muzyka (radio, nie telefon) zamiast grać dalej się wycisza. Nie jest to kwestia telefonu, ponieważ sprawdzałem go w innych radiach (np. w nowym VW UPie) i tam tego problemu nie mam...

Poszukuję aktualizacji do wersji 490.

Będę bardzo zobowiązany, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Gdyby ktoś potrzebował, to mam w ofercie usługi dla:
MIB1 HarmanBecker:
- przedłużenie MapCare/aktualizacja mapy,
- wyłączenie ochrony komponentu,
- aktywacja funkcji nawigacji,
- DVD in Motion.

MIB2/MIB2.5 HarmanBecker:
- przedłużenie MapCare/aktualizacja mapy,
- wyłączenie ochrony komponentu,
- uruchomienie AndroidAuto/Apple CarPlay,
- DVD/Video in Motion,
- aktywacja funkcji nawigacji,
- uruchomienie Performance Menu*** (do przetestowania, szukam kogoś ze Śląska, komu wykonam usługę za FREE).

Jestem ze Śląska, usługę wykonuje bez demontażu jednostki. Gdyby ktoś chciał wysłać samą jednostkę, to też nie problem (dysponuję pełną instalacją na stole).

image_4.jpg

image_5.jpg

image_6.jpg

image_7.jpg

image_8.jpg

image_9.jpg

image_10.jpg

image_3.jpg

Edytowane przez mobista
Poprawki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Posiadam Columbusa mib1 z 2014r. Po pobraniu pliku do aktualizacji mapy  HIGH12_P177_EU_201920  i rozpakowaniu  , wgraniu na kartę wyskakuje komunikat: błąd danych (szczegóły w linku) https://photos.app.goo.gl/PSaFXPc7SQB2dAYT9

Ktoś ma jakiś pomysł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

mam urządzenie 5Q0035864C

sprzet h41

oprogramowanie 0468

pytanie czy jest do tego jakiś nowy firmware

Nie mam problemów w działaniu tylko liczę że może  trochę poprawiono obsługę android auto lub mirrorlink bo działa jak chce, a generalnie to nie chce

i drugie pytanie jak rozumiem jak mam amundsena to mogę wgrać mapy DISCOVER MEDIA z VW passata po 2017

i rozumiem że wgrywam po prostu mapy na kartę w układzie katalogów jak oryginalne i tyle 

pozdrawiam panowie

Edytowane przez jacek55555 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jacek55555 napisał:

android auto lub mirrorlink bo działa jak chce, a generalnie to nie chce

Może sprawdzić na innym telefonie. Ja miałem LG g6 to problemy były nieustanne... Zmieniłem na xiaomi i wszystko działa ( po za mirrrorlink bo Xiaomi go nie ma )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team