Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 6.01.2020 at 13:44, serwin napisał:

Coś wyższego niż wersja 0253 jest możliwa do wgrania ?? I czy tutaj jestem w stanie odblokować Apple Car czy raczej mogę pomarzyć ? 

Na upartego można zrobić crossflash z p04xxt, ale to i tak za dużo nie zmieni. Co aktywacji CarPlay/Android auto da się już w przystępnej cenie, ale oprócz części softwarowej musisz mieć odpowiedni moduł USB w przypadku czytnika Technisat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie. Nie mam Octavii tylko Superb Mk3 z 2016r. i poszukuję oprogramowania do Bolero. Pytam się o to tutaj bo nigdzie indziej nie mogłem znaleźć odpowiedzi i myślałem że możecie mi pomóc bo po przejrzeniu tego wątku widzę, że wiedza jest konkret. Czy oprogramowanie do Octavii będzie pasowało do Superb? Chcę zaktualizować, ponieważ Android Auto często się wiesza i trzeba restartować.  Mam coś takiego i proszę o opinię, lub kierunek gdzie się o to pytać. Pozdrawiam

802e2c80-0737-45ab-aad6-c3472f7207ac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za szybką pomoc. A na przykład wyświetlanie samochodu w menu, mi się oczywiście wyświetla superb, lub przy starcie canton którego mam lub inne szczególy charakterystyczne dla modelu. One są pewnie niezależne od aktualizacji i zapisane gdzieś indziej i nie ulegają zmianie. Chodzi mi o to czy to się zmieni po aktualizacji, pewnie nie ale warto wiedzieć jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowane bez problemów i działa jakby szybciej ale to może  tylko odczucie. Sprawdzę podczas korzystania z android auto. Wielkie dzięki raz jeszcze. Miło że mamy fachowców jak pab567 którzy pomagają bezinteresownie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.04.2020 at 22:19, pab567 napisał:

Owszem ale ona nic a nic Ci nie zmieni - nie dojdą ŻADNE nowe funkcje. Za to możesz jednostkę uwalić...

To uwalenie jednostki może wynikać z błędów w sofcie czy nieumiejętnego wgrania softu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Jestem nowy na tym forum i chciałem sie na wstępie przywitać 🙂

Przeczytałem prawie cały ten temat i mapkę udało mi sie zaktualizować (z problemami - bo najpierw chciałem na innej karcie ale za chiny ludowe nie widział nowych map) natomiast proszę o info czy w sprawie softu jest coś nowszego godnego uwagi?

Z góry dzięki za info

IMG_20200509_155751.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team