Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Rainowy napisał:

U mnie po aktualizacji z 0245 do 0253 Android Auto działa dużo lepiej. Nie wiesza się, nie urywa muzyki, jest bardziej responsywny. Same plusy, brak minusów. Dzięki raz jeszcze.

Czy jakąś aplikacje ściągałeś że sklepu play? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2020 at 20:56, milek72 napisał:

Czy jakąś aplikacje ściągałeś że sklepu play? 

Ze sklepu play nic nie ściągałem. Od zawsze ściągałem android auto z apkmirror bo nie był dostępny w sklepie play. Zdaje się, że od androida 10 jest dostępny fabrycznie. Tak miałem z samsungiem s10 z polskiej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest dostępny jakikolwiek update softu do jednostki Amundsen MIB 2 o nr 5q0 035 874B? Aktualnie posiadam soft 0367 i mam problem z wyswietlaniem głośności na Fisie. Po resecie problem ustaje.

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam 

Kolega szuka aktualizacji do golfa 2014r. Jest coś? Wiem że to nie forum VW, ale prosił żebym zapytał. Jeśli jest możliwość to prosiłbym o namiar na kartę do navi bo też nie ma i mu potrzeba.

20200601_163357.jpg

Edytowane przez Gilbertos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.06.2020 at 08:37, pab567 napisał:

Słabo to wygląda - MIB1 Discover Media. Karta kilkaset złotych i chyba tylko w ASO. Nie lepiej dołożyc i wymienic na MIB2?

3Q0035819A takie cos pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pab567 napisał:

To wprawdzie MIB2 ale niestety nie wspiera ani AppConnect, ani kamery cofania, ani Dynaudio, ani cyfrowych zegarów. Taka bardzo uproszczona wersja...

W takim razie ta powinna byc dobra.

Co myslisz?

3Q0035846A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już tak - Discover Media MIB2, wspiera AppConnect, wspiera kamerę, NIE wspiera cyfrowych zegarów ani Dynaduio, nie ma DAB. Ale jesli te funkcje niepotrzebne to jak najbardziej. Nawet chyb amasz ztukę zrobioną na P&P, wystarczy zakodowac i poustawiac adaptacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam takie pytanie, kolega kupił superba z 2013 roku chyba gen 2  jeszcze ten starszy liftowy. Ma w nim tak mówi Amundsen + i chce zrobić Smart Linka tak jak ja mam w Octavia 3 mojej. Spodobało mu się gdy z android auto wrzucam na ekran radia np. Navi. Domyślam się że ma fabryczna Navi w Amundsenie ale... Jest to możliwe Smart link na tym sprzęcie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pab567  

Zawiesza mi się radio przy android auto, często mam różowy lub zielony ekran. Ustępuje po restarcie. Powrót do fabrycznych nie pomaga. Jest jakaś aktualizacja?:

Numer urządzenia: 565035840

sprzet: H41

Oprogramowanie: 0477

Kodeki 4101.0.0.0

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Zgłupiałem, tyle info w tak krótkim czasie.
Mam 
Numer urządzenia: 5E0035020D
Sprzęt: H43
Oprogramowanie 0370
Baza danych nawigacji: V03959800MD0098 ECE 2015 - ale właśnie pobierają mi się nowsze mapy.

Czy do tego radia znajdę nowszy Firmware? Czy daje coś poza zmianą numerku wersji?
Czy logo RS-a nie zniknie po aktualizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz - wyślę Ci link na PW. Żadnych nowych funkcjonalności się nie spodziewaj - jeśli chciałbyś na przykład korzystać ze SmartLinka to niestety czeka Cię wymiana jednostki ze schowka. Logo i wszystkie ustawienia się nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team