Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, NiRo RoNi napisał:

Hi for all 😉

can someone help me? I search now this Fw...

Does someone have ?

MHI2_ER_SKG11_P2104
thanks 

Greeting Roland

Unfortunately I don't have it 😞

@kasper77pl sprawdź PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam i ja pytanie.

U mnie byla mapa ECE1 2018 wiec sformatowalem ori karte pobralem ECE1 2018/2019 wrzucilem na karte i te mapy dzialaja tez ok.

Mam tez karte Sandisk 128GB i z ciekawosci pobralem mapy ECE A1 2020/2021 bo maja ten sam obszar co ECE1 ale sa nowsze wiec pobralem i wrzucilem na karte ale wyskakuje ze mapy nie dostepne.

Moze ktos mi wyjasnic czemu? Tam na tej strone z mapami wyskoczylo po wpisaniu vinu kilka map dla mojego systemu wiec teoretycznie powinny wszystkie dzialac popobraniu a te ECE A1 2020/2021 nie dzialaja..

Nie wiem czy karta za duza czy powinna byc oryginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Paweł Niedźwiedzki napisał:

Wrzuć na oryginała i ruszy

No ale chyba nie wejdzie na ta karte raczej jest za mala ale moge sprobowac. Bo te mapy ECE A1 2020/2021 tylko na karte 32GB tak pisze na tej stronce. A ta oryginalna to jest 16GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, bartekkkkk napisał:

No ale chyba nie wejdzie na ta karte raczej jest za mala ale moge sprobowac. Bo te mapy ECE A1 2020/2021 tylko na karte 32GB tak pisze na tej stronce. A ta oryginalna to jest 16GB

Sformatowalem ori karte wrzucilem na nia te mapy ECE A1 2020/2021 zmiescily sie wprawdzie zostalo tylko 700MB miejsca na niej ale dzialaja  🙂

Dzieki za wskazowke 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich czy ma ktoś jakieś nowsze oprogramowanie do mojego radyjka do pobrania (nie chodzi mi o mapy )

Jak coś to wielkie dzieki za linki

20191002_085334.jpg

Edytowane przez modyzaba (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, 

Jestem nowy na forum. Od tygodnia jestem posiadaczem Skody Octavia III.

Chciałem zaktualizować mapy w nawigacji. Z  oryginalnej karty zrobiłem kopię i wrzuciłem najnowsze mapy Europy.

Przy próbie aktualizacji trwało szukanie, ale nic się więcej nie zadziało - przynajmniej przez jakieś 5 minut.

Anulowałem wyszukiwanie.

Natomiast jak odczytuję informacje o systemie to pokazuje mi ECE AS 20/21. Czy to znaczy, że po włożeniu karty samo odczytuje wersję map i nie trzeba wykonywać aktualizacji?

Po wyjęciu karty ze slotu nawigacja nie działa. 

Czy ważne jest, w którym slocie zanjduje się oryginalna karta z mapami?

Jak odczytuję informacje o systemie to otrzymuję takie info:

Numer urządzenia: 5Q0035864B

Sprzęt: H30

Oprogramowanie: 0359

Baza danych nawigacyjnych: 5L0051236BR

1410

ECE AS 20/21

SHIELD: SHIELD 201603 (build 020)

Kodeki: 3141.0.0.1

Czy z tego wynika, że mapy są aktualne?

Podejrzewam, że do softu jest dostępna jakaś aktualizacja. Pytanie czy wnosi ona coś nowego lub ulepsza działanie oprogramowania?

Jeżeli tak to proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team