Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja słuchałem wczoraj. Też mam Amundsena ale jakoś nie zarejestrowałem takich przerw. Przy okazji jazdy autem spróbuję sprawdzić i dam znać. 
Ja mogę sprawdzić jedynie na iOS. 

Edytowane przez siCk_BoY_ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś zna różnice pomiędzy softem 0468 a 0478 dla Bolero MIB2 ( 5Q0035840C ) , wiem że w którejś wersji doszło : menu kafelkowe ( to akurat 0468 posiada ) , częściowa animacja przejść i obsługa VC a może coś jeszcze ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wszystkie funkcje, o których piszesz, posiada KAŻDY soft z serii SOP4 (04xx). Na pewno doszły poprawki jeśli chodzi o obsługę Bluetootha który w trakcie jazdy potrafił się wyłączyć we wcześniejszych wersjach niz 0478.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie info , a czy mógłbym prosić o link do najnowszego softu ? , moje radio to :

      Bolero MIB2 5Q0035840C
     obecny soft:  MST2_EU_SK_ZR_P0468T
     wersja H29.319.29.3_STD2Plus_EU

No i czy po aktualizacji nie będzie problemu z kodami FEC bo mam aktywne BT,ML ,AA CP . Bo czytałem że jest specjalna procedura do aktualizacji Bolero z wyciąganiem radia , no i potem usunięcie błędu 1555 ( ale to akurat nie problem) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda bo u mnie chyba nie było nic od początku aktualizowane ale wszystko działa ok i się zastanawiam czy warto do Columbusa chyba mib2. Jedyne z czego jestem zawiedziony to dźwięk w starym b5fl z 2003r sprzęt grający dawał dużo więcej satysfakcji 😞

20210213_165251.jpg

20210213_165327.jpg

20210213_165452.jpg

Edytowane przez raafik84 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy bankowo już patrzyłem jak to ogarnąć, ciekawi mnie ten soft czy daje jakieś nowe możliwości jak np Android Auto bezprzewodowo itd. no i najbardziej mi się podobało że pab567 coś przy dźwięku z dobrym efektem dłubał bo to co jest teraz to porażka 😞 tylko muszę jakieś instrukcje wyszukać co gdzie i jak 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy bankowo już patrzyłem jak to ogarnąć, ciekawi mnie ten soft czy daje jakieś nowe możliwości jak np Android Auto bezprzewodowo itd. no i najbardziej mi się podobało że pab567 coś przy dźwięku z dobrym efektem dłubał bo to co jest teraz to porażka tylko muszę jakieś instrukcje wyszukać co gdzie i jak
O android auto bezprzewodowo możesz zapomnieć!
Ja mam Androida 11 i MIB2.5 i niestety nie robi.
Android 11 podaje info, że dopiero niektóre samochodu od 2021 będą kompatybilne bezprzewodowo.
Też jestem zawiedziony, bo czekałem na 11 zniecierpliwością
Dla mnie android auto kablowy w praktyce jest bezużyteczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przy 475 potrafiły jeszcze być problemy z Bluetoothem, 478 je wyeliminował.


Wyeliminował to chyba za duże słowo. Jest lepiej.. napewno jest lepiej ale jeszcze zdarza się że się tel nie podłączy albo zerwie połączenie..

O android auto bezprzewodowo możesz zapomnieć!
(...)
Dla mnie android auto kablowy w praktyce jest bezużyteczny.


Tak, że zapomnieć to na szczeście nie ;)
Jakaś nadzieja jest.. zobaczymy jak to wyjdzie Emilowi ale ważne że produkuje ;)
Martwi mnie w tym projekcie tylko predkość podłączenia się telefonu. Zobaczymy.

https://www.indiegogo.com/projects/aawireless#/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A j z innej beczki napiszę. Wszyscy tu od lat kilku prześcigają się w nowych softach, pierdołach nie wiadomo po co i dal czego? Może tylko dla własnej satysfakcji...a powodów ku temu jest miliard co najmniej. Mniejsza o to, temat dotyczy zupełnie czegoś  innego. 

sam posiadam Octavie III  z Bolero MIB2 i Cantonem. Wieeem jaki to niby dramat a niby fulll wypas za taką kaskę niską w porównaniu do innych. W pracy mamy kilka firmowych Dacii Logan. Matko jakie to jest GÓWNO przez wielkie G i jeszcze do sześcianu albo i sześciokąta. Auto zrobione tak kutwa po taniości, że w pale się nie mieści. Oszdzędzane na wszystkim totalnie, prostota i idiotyczne rozwiązania utrudniające życie kierowcy. Jakość montażu, spasowania, wszystkiego to jakieś 20 lat za Skodą są nawet. Auto po prostu-PORAŻKA. Dla chętnych mogę na priw wymienić wszelkie wady. 

Jedno musze przyznać jednak, audio.....jakby tego nie nazwać, to badziewne ,wyglądem przypiominające sprzęty  fabryczne z lat 90 tych. w aucie z 0 procety wciszenia i wygłuszenia gra w zakresie od 0-30 proc głośności o klasę lepiej niż w Octavi, Jestem w szoku, bas jest miękki ale donośny i to przy cichym w miarę odsłuchu, tony średnie  i wysokie mniej wyważone ale nie draznią. Ogólnie, Skoda może uczyć się od,,renault, dacia itd....nie wychwalam tego pseudosamochodopodobnegi wyrobu DACII ALE w jednym punkcie  daje Skodzie mocno popalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś aktualizacja do tego bolero? Warto aktualizować czy lepiej dać sobie spokój? Obecnie mam taki problem, że jak puszczam muzykę przez bluetooth to nagle muzyka przestaje lecieć w głośnikach, mimo że na telefonie utwór nadal się odtwarza. Wystarczy, że na telefonie zatrzymam i wznowie odtwarzanie i wszystko śmiga znowu dobrze przez pewien czas (średnio raz na godzinę coś takiego się dzieje).

2021-03-21 08.45.29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team