Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.12.2019 at 18:40, bart_ez napisał:

Witam, 

Czy do mojego radia Bolero są jakieś aktualizacje? Może to coś pomoże na znikający czasami przycisk Balance po przejściu do opcji Sound. 

Numer urządzenia: 5E0035812A

Sprzęt: 041

Oprogramowanie: 0421

Kodek Media: N/A

Hej,

Mam tak sam hardware i soft jak u Ciebie. Udało Ci się znaleźć aktualizację? Mi w ASO mówią, że nic się nie da zrobić .. a to bieda jak cholera bez Spofity;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak niby chciałbyś mieć w tej "biedzie" spotify jak to nie ma ani Bluetootha, ani SmartLinka... co najwyżej przez AUX... Nic z tym nie zrobisz, żeby miec Bluetooth to jednostka w schowku do wymiany, żeby miec Bluetooth i SmartLink to jednostka w schowku i ekran 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i kupa ;]

Po AUX dział, ale co to za działanie.. ;]

Czyli nic sie nie da zrobić.. a jakie koszty tego typu bajerów? Ten SmartLink + bebechy? ;] Bo dokupując sam moduł BT, to się nie różni niczym, jakbym kabel podpiął.. bo i tak obsługa z telefonu zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co robili update softu na Amundsen:

po włożeniu karty sd do slotu pojawia się komunikat o tym ze na sd są dostępne dane do aktualizacji, niestety jak wchodzę w ustawienia-i wybieram aktualizacje oprogramowania to wyrzuca komunikatem że brak danych sprawdzić nośnik..

Używam karty sd sandisk w systemie fat32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jestem od przedwczoraj właścicielem Octavi 🙂

Widzę że dużo osób aktualizuje oprogramowanie radia

U mnie :

Numer urządzenia: 5E0035865A

Sprzęt: 040

Oprogramowanie: 0421

Baza danych nawigacji: 5E0051236 0059 ECE 2016/2017

Czy aktualizacja przyniesie jakieś widoczne korzyści ? 🙂 (szybciej będzie chodzić menu, jakieś nowe funkcje ?)

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pab567 napisał:

Najbardziej widoczne korzyści przyniesie wymiana na MIB2 🙂

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

To po premii 😉 - na razie działam z tym co mam - a jest kilka innych tematów do wyprostowania jako priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team