Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki 😉

Na macbooku chyba tego nie wypakuje poprawnie, bo mam albo jeden folder o nazwie „MST2_EU_SK_ZR_P0367T” albo jak wejde do niego to mnóstwo innych podfolferów typu bluetoth itp;

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pab567 napisał:

No i teraz plik metainfo i te wszystkie podfoldery musisz przerzucić do katalogu głównego (roota)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

czyli te wszytkie kilkanascie folderów, wrzucić do folderu o nazwie root ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko jasne :)za bardzo kombinowałem, wezmę dziś inną kartę i spróbuje jeszcze na windowsie wypakowac 😉 sorki za zamieszanie. 

Próbowałem raz jeszcze i lipa, wrzucam na czystą i 20210427_092844.thumb.jpg.abf693d057fdfaf2a776f0735fbe0846.jpgsformatowaną kartę te wszystkie pliki: 

20210427_090234.thumb.jpg.06614b946e32e81268028f6fea8609f5.jpgUruchamiam swoje bolero w trybie serwisowym, czyli długo przytrzymuje przycisk menu, po czym klikam aktualizacja, wybieram SD i mam takie info: 

Po 

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szanowny nie wiesz o cyzm mówisz... mapy to mają ponad 14 GB... pamiętaj, że aktualizację masz robić z menu serwisowego w które wchodzisz długo naciskając klawisz MENU

no to coś nadal źle robisz... z Twojego screenshotu nie widać pełnej ścieżki... naprawdę nie potrafię Ci więcej pomóc - chyba, że do mnie przyjedziesz albo będziemy mogli coś zrobić przez zdalny pulpit

Powinny być przed wakacjami

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pab567 na trzeciej karcie ruszyło :), tzn widzi aktualizację. Nie aktualizowałem tego teraz bo siedze w pracy, a radio mówi że potrwa to nawet przeszło godzinkę. Więc zabiorę się za to z wieczora. 

Jescze raz dzieki za pomoc i cierpliwość  🙂

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pab567 - chciałbym wymienić wyświetlacz na 5E0919605N i z tego co wyczytałem to przycisk APP jest nieaktywny dla jednostki 5Q0035840A (sprzęt H24, oprogramowanie 0241).

Czy zaktualizowanie softu do 0478 odblokuje ten przycisk ?

Czy może kosztowo bardziej opłaca się wymienić jednostkę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pewnie i tak warto było. Byłem przekonany, ze bedzie nowe menu, bo widziałem już w takiej octavii jak moje to nowe menu takie w scali itp... na tym samym radiu

Ciekawe czy da radę wgrać ...?

Edytowane przez potrek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na "takim samym" tylko na "podobnym". Nazwa handlowa Bolero jets używana od około 2008 roku ale generacji tych radyjek było kilka. Ty masz rok modelowy 2017 a nowsze menu było dostepne od roku modelowego 2018. Nie da się w normalny sposób zrobić takiej aktualizacji, jednostka musi zostać zhakowana.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team