Skocz do zawartości

Aktualizacja Columbus Amundsen Bolero Swing


Namo

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.02.2017 at 19:23, Namo napisał:

A podawałeś w ASO swój VIN, że stwierdzili

?

Ja mam Columbusa z 2013 w O3 i aktualizuje mapy bez Ori karty. Kartę mam no name z chin. Wszystko działa choc instalacja trwa długo.

Witam. Też mnie interesuje nowszy soft do radia. 

IMG_20210623_120007.jpg

Edytowane przez Andrzej Zembrowski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2021 at 17:01, raafik84 napisał:

Kurcze szkoda bo u mnie chyba nie było nic od początku aktualizowane ale wszystko działa ok i się zastanawiam czy warto do Columbusa chyba mib2. Jedyne z czego jestem zawiedziony to dźwięk w starym b5fl z 2003r sprzęt grający dawał dużo więcej satysfakcji 😞

20210213_165251.jpg

20210213_165327.jpg

20210213_165452.jpg

Czy znajdzie się może soft do powyższego? Przy słuchaniu spotify na android auto kiedy włączy się parktronic zaczyna przycinać muzyke i potem już tylko odłączenie kabelka i podłączenie na nowo naprawia ten problem. Może update softu pomoże 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie) mam pytanie o MIB2.

Czy do Columbusa MIB2 - 3V0035043A z softem 1433 da się wgrać soft z nowszym menu w formie kafelków, które występuje np w Amundsenie poliftowym?

W tym nowym sofcie interfejs ogólnie wygląda lepiej. Czy da się to zrobić bez hakowania jednostki?

Wiem, że mogę przerobić mojego Columbusa MIB2 na MIB2.5 u pab567 ale nie podoba mi się do końca ekran bez pokręteł.

Teraz mam ekran od poliftowego Amundsena i jest optymalnie.

Chodzi mi o soft z załącznika.

FB_IMG_1626698671386.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie) mam pytanie o MIB2.
Czy do Columbusa MIB2 - 3V0035043A z softem 1433 da się wgrać soft z nowszym menu w formie kafelków, które występuje np w Amundsenie poliftowym?
W tym nowym sofcie interfejs ogólnie wygląda lepiej. Czy da się to zrobić bez hakowania jednostki?
Wiem, że mogę przerobić mojego Columbusa MIB2 na MIB2.5 u pab567 ale nie podoba mi się do końca ekran bez pokręteł.
Teraz mam ekran od poliftowego Amundsena i jest optymalnie.
Chodzi mi o soft z załącznika.
FB_IMG_1626698671386.jpg.baa8e570178e00f4c5a4920ccef86cb6.jpg
Cześć,
Szybka odpowiedz brzmi NIE!
Tylko przeróbka na MIB2.5

P. S. Też miałem dylemat z tym, ale duży ekran robi robotę i szybko zapomnisz o pokrętłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności Octavia.team